Боргів накопичилося на кілька сотень тисяч, платити нічим, доходу майже немає. Чув про банкрутство фізосіб. Це реально працює чи лякалка? Які наслідки?
Працює. Через процедуру банкрутства фізособи можна списати борги, які об'єктивно неможливо погасити. Є нюанси з майном і наслідки (тимчасові обмеження), але для багатьох це вихід. Проходив із супроводом юристів «Захист» — частину боргів списали повністю.
--------------------- Самый звонкий крик-тишина,Самый яркий свет-ночь.. (с)