Каталог сайтів, наш форум

Каталог сайтів, наш форум



ПошукПошук   Користувачі   Реєстрація   Вхід
Сьогодні: 24.06.2026 - 08:08:09
Сторінки:  1  

Банкрутство фізичної особи — реально позбутися боргів?

АвторПовідомлення

Teatr

місцевий


Статистика:
Повідомлень: 1
Реєстрація: 04.09.2009

Боргів накопичилося на кілька сотень тисяч, платити нічим, доходу майже немає. Чув про банкрутство фізосіб. Це реально працює чи лякалка? Які наслідки?



Повідомлення # 1 02.06.26 - 22:37:49
RE: Банкрутство фізичної особи — реально позбутися боргів?

NasTya23

місцевий


Статистика:
Повідомлень: 427
Реєстрація: 12.01.2010

Працює. Через процедуру банкрутства фізособи можна списати борги, які об'єктивно неможливо погасити. Є нюанси з майном і наслідки (тимчасові обмеження), але для багатьох це вихід. Проходив із супроводом юристів «Захист» — частину боргів списали повністю.


---------------------
Самый звонкий крик-тишина,Самый яркий свет-ночь.. (с)
Повідомлення # 2 02.06.26 - 23:13:13
RE: Банкрутство фізичної особи — реально позбутися боргів?

Т-72

місцевий


Статистика:
Повідомлень: 76
Реєстрація: 09.08.2009

Так, це легальний механізм за Кодексом з процедур банкрутства. Без юриста складно — там багато процесуальних етапів і документів.



Повідомлення # 3 02.06.26 - 23:48:03
RE: Банкрутство фізичної особи — реально позбутися боргів?
Силиконовый шланг. : Попередня тема
Сторінки:  1  

Адміністратор заборонив відповідати гостям на повідомлення! Для реєстрації пройдіть за посиланням: зареєструватися


Учасники

Forum powered by: FluxBB 5.18