Звукоізоляція стін - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Звукоізоляція стін


Звукоізоляція стін
Описание:

Якщо ви живете в міській квартирі, то напевно замислювалися про те, що було б непогано захистити себе від міського шуму, звуків руху автомобільного транспорту, галасливих сусідів і так далі. Поширена помилкова думка, що установка звукоізоляції стін самостійно - заняття складне і напевно бажаного ефекту не досягнути. Насправді це не так, якщо грамотно підійти до вибору матеріалів і заздалегідь знати, що вам належить зробити, то можна досягти бажаного ефекту за короткий термін.

Першим кроком для ізоляції квартири від сторонніх звуків ззовні є виявлення різноманітних дефектів безпосередньо в самих стінах. Необхідно усунути всілякі тріщини і щілини. Так само рекомендується звернути увагу на електричні розетки. У будинках, побудованих за часів союзу, під розетки в стінах робився отвір, що веде, як правило, в сусідню кімнату, а що ще гірше - квартиру. Подібні отвори необхідно заповнити шумоізоляційні матеріалом і замазати гіпсовим розчином. Отвори в стінах для опалювальних агрегатів найкраще заповнювати пластичним герметиком, щоб уникнути проблем під час опалювального сезону.

Після того, як всі дефекти безпосередньо в самих стінах виправлені, можна приступати до роботи над звукоізоляцією. Тут працює одне просте правило, яке свідчить, що чим товстіша стіна - тим краще вона придушує різного роду шуми. Потовщувати стіни рекомендується гіпсокартоном або деревом. Листи кріпляться до каркасу так, щоб між бетонною стіною і стіною гіпсокартонною (або дерев'яною) було достатньо простору для заповнення його звукоізоляційними матеріалами.

Самі матеріали можуть бути представлені поролоном, скловолокном або ж спеціально виготовленими шумоїзоляційними плитами. У разі, якщо обраний поролон або скловолокно, необхідно приділити величезне значення кріпленню матеріалу до стіни, адже якщо поролон не буде добре закріплений, то найімовірніше з часом він просяде і згорнеться, а всі старання буде зведено до нуля.

Звукоізоляційні плити повинні бути завтовшки не менше 13 мм, так як саме при такій товщині забезпечується необхідний ефект. При цьому кріпитися вони повинні на монтажні шурупи середньої довжини. У такому випадку гіпсокартон можна кріпити до них без каркасу, на монтажний клей. Якщо ж ви думаєте, що одних плит буде недостатньо, і вони не забезпечать бажаного ефекту, можна комбінувати матеріали. Головне пам'ятати, що ефект буде максимальним в тому випадку, якщо листи шумоізоляційних матеріалів прилягають щільно і без зазорів.

Категория Интересно почитать
Дата размещения07.02.2018
Количество просмотров93
Статью добавил пользователь admin
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города

Новости DoskaUA
  • 25.10.2018
    Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
  • 04.10.2017
    Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
  • 16.06.2017
    Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку