Як замінити масло в двигуні - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Як замінити масло в двигуні


Як замінити масло в двигуні
Описание:

При експлуатації автомобіля міняти масло в двигуні рекомендується кожні 10 000 км. пробігу. Міняти масло в двигуні автомобіля потрібно завжди в строк і не затягувати, оскільки затягування процесу заміни масла негативно позначається на деталях двигуна і терміні його служби. Перед тим, як приступити до заміни масла необхідно підготувати все необхідне:
 
 
Масляний фільтр;
Спеціальний ключ для масляного фільтру;
Масло для заміни;
Промивне масло;
Ключ для пробки піддону;
Ємність для зливу відпрацьованого масла;

Заміну масла в двигуні рекомендується проводити на прогрітому двигуні, так як прогріте масло краще стікає і його менше залишиться в картері двигуна. Для зливу масла з двигуна необхідно спочатку зняти пробку з заливної горловини, потім підставити ємність під зливний отвір і відкрутити пробку піддону. У деяких автомобілях встановлено захист піддону, в ньому має бути отвір під ключ, іноді його не відразу помітно. Після того, як все масло стече необхідно встановити на місце пробку піддону.

Далі потрібно залити промивне масло. Промивне масло рекомендується використовувати у випадку, коли автомобіль проїздив більше 10 000 км, якщо масло виглядає занадто брудне, якщо ви не знаєте, що було залито до цього. У будь-якому випадку промивка не завадить. Для промивання рекомендується використовувати або промивне масло, або таке ж масло, що заливається. Не рекомендується використовувати промивні рідини і миючі добавки до моторного масла. Після заливки промивного масла необхідно завести двигун і на холостих обертах дати йому пропрацювати хвилин десять, п'ятнадцять. Після цього необхідно злити все відпрацьоване масло і щільно закрутити пробку піддону.

Потім потрібно замінити масляний фільтр. Можна спробувати відкрутити його руками, але якщо фільтр не піддається потрібно відкрутити його за допомогою спеціального ключа, який можна придбати на будь-якому автомобільному ринку, або позичити у знайомого. На його місце ставиться новий фільтр і затягується ключем, акуратно, щоб не пошкодити корпус фільтра.

Після заміни фільтра необхідно залити нове масло, рекомендоване автовиробником за рівнем контрольного щупа. Потім потрібно знову завести двигун, і дати йому пропрацювати декілька хвилин. У завершенні необхідно перевірити рівень масла, і при необхідності долити потрібну кількість. Так само потрібно провести огляд масляного фільтра і пробки піддона на предмет витоку, і якщо потрібно дотягнути з'єднання.

Категория Интересно почитать
Дата размещения07.02.2018
Количество просмотров82
Статью добавил пользователь admin
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города

Новости DoskaUA
  • 25.10.2018
    Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
  • 04.10.2017
    Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
  • 16.06.2017
    Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку