Як встановити кондиціонер - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Як встановити кондиціонер


Як встановити кондиціонер
Описание:

Перш за все варто зазначити, що встановлення кондиціонера вимагає певних навичок, а також інструменту і якщо Ви не впевнені у своїх силах, то краще доручити цю роботу професіоналові. Хоча прочитати статтю не завадить, щоб бути в курсі справи.

Отже Ви вибрали кондиціонер (як вибрати кондиціонер для дому) і придбали його. На наступному етапі робіт потрібно визначиться з місцем кріплення кондиціонера як всередині, так і зовні.
Внутрішній блок кондиціонера бажано встановлювати подалі від нагрівальних приладів, а також від ліжка і робочого місця.
Не можна кріпити кондиціонер впритул до стелі або стіни. Відстань між внутрішнім і зовнішнім блоком повинна бути якомога менша. Кріплення внутрішнього блоку починається з кріплення кронштейна і виконується строго за рівнем. Якщо блок буде висіти криво, то конденсат, який збирається всередині буде капати на підлогу, а не йти через дренажну трубку. 

Кронштейн спочатку потрібно приставити до стіни в обраному місці, потім прикласти рівень і відзначити олівцем або маркером місця кріплення (бажано в крайніх точках і не менше чотирьох). Далі за допомогою перфоратора потрібно просвердлити отвори під дюбелі. Вставляємо дюбеля в отвори і прикручуємо кронштейн, але не затягуємо до кінця. За допомогою рівня знову виставляємо кронштейн, і затягуємо шурупи. Перед встановленням кронштейна бажана вивчити його принцип кріплення до внутрішнього блоку, щоб потім не мучитися коли вже все буде під'єднано.

Далі потрібно висвердлити отвір, через який траса пройде назовні. Бажано взяти бур найбільшого діаметру. Якщо бура необхідного діаметру не виявилося, можна просвердлити кілька отворів, і пропустити трубки окремо. Отвори висвердлюються з невеликим ухилом вниз, щоб конденсат у дренажній трубці не застоювався.

Найважча робота в установці кондиціонера, це монтаж зовнішнього блоку. Тут без помічника не обійтися. Спочатку потрібно прикріпити кронштейни зовнішнього блоку, дотримуючись при цьому заходів безпеки, оскільки найчастіше зовнішній блок доводиться кріпити на чималій висоті. Кронштейни зовнішнього блоку необхідно кріпити по рівню і на відстані під ніжки зовнішнього блоку. Спочатку необхідно відзначити отвори під один кронштейн, приклавши до нього рівень. Потім просвердлюють отвори під анкерні болти, і прикручують кронштейн. Далі зазначають відстань від одного кронштейна до іншого, дотримуючись при цьому рівня і також прикручують анкерами. Після цього на кронштейни акуратно ставлять зовнішній блок, (який також необхідно застрахувати мотузками від падіння) і прикручують його до кронштейнів болтами.

Наступний етап робіт це під'єднання до внутрішнього блоку трубок. Необхідно відміряти довжину трубок від внутрішнього блоку до зовнішнього, при цьому залишивши запас приблизно 50см. Після цього трубки акуратно відрізають труборізом. Далі на трубки одягають флекс (утеплювач труб), гайки, і развальцьовують. Після цього трубки, дренажну трубу і кабель під'єднують до внутрішнього блоку. Дренажна труба надівається на штуцер, мідні трубки прикручують за допомогою гайкового ключа, при цьому головне їх не перетягнути, так як гайки можуть легко тріснути від надмірного зусилля. Кабель потрібно підключити до клеми внутрішнього блоку і записати який провід до якої клеми підключений. Трубки разом з проводом та дренажною трубою обмотують скотчем. Кінці труб також потрібно обмотати, щоб всередину труб не потрапив бруд. Всі комунікації від внутрішнього блоку до зовнішнього прокладаються в штробі, зробленій в стіні. Якщо немає можливості прокласти комунікації в штробі (як завжди ремонт вже зроблений) їх можна прокласти в електричному коробі. Через отвір в стіні трубопровід акуратно протягують на вулицю.

Далі трубки і кабель під'єднують до зовнішнього блоку так, як до внутрішнього, за винятком дренажної трубки, вона просто опускається вниз.

Останній етап робіт, це так зване вакуумування траси кондиціонера для цього до одного з кранів зовнішнього блоку під'єднується вакуумний насос. Протягом десяти-двадцяти хвилин, в залежності від довжини трубопроводів насос відкачує повітря з траси. Після того, як необхідний вакуум досягнутий, насос відключається, і ще протягом приблизно тридцяти хвилин необхідно проконтролювати, чи не змінився тиск в системі. Якщо тиск не змінюється, то значить всі з'єднання зроблені якісно. У випадку, якщо спостерігається падіння тиску, це означає, що десь потрапляє повітря і необхідно усунути негерметичність.

Існує ще метод стравлювання через систему частини фреону, щоб він витіснив все повітря з траси. Втрата несуттєвої частини фреону не позначається негативно на подальшій роботі кондиціонера, особливо, якщо довжина траси не перевищує п'яти-семи метрів. Але небезпека полягає в іншому. Неможливо точно знати чи все повітря витіснене з траси. Як показує практика, в основному згодом проблеми в роботі кондиціонера виникають саме там, де вакуумуванням траси знехтували. Виправлення ситуації спричиняє за собою повну заміну фреону. Заміна фреону займає багато часу і коштує недешево.

Після виконання всіх робіт можна робити тестовий запуск кондиціонера. Підключати кондиціонер рекомендується до окремого автомату. Але якщо підключиться до автомата немає можливості, можна скористатися найближчою розеткою. Під час тестового запуску кондиціонер включають у всіх режимах і перевіряють, щоб продуктивність кондиціонера відповідала заявленим характеристикам.

Категория Интересно почитать
Дата размещения07.02.2018
Количество просмотров89
Статью добавил пользователь admin
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города

Новости DoskaUA
  • 25.10.2018
    Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
  • 04.10.2017
    Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
  • 16.06.2017
    Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку