Як вибрати кондиціонер - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Як вибрати кондиціонер


Як вибрати кондиціонер
Описание:

Сучасні кондиціонери поділяють на кілька типів: побутові, напівпромислові і промислові.
Давайте зупинимося більш детальніше на побутових кондиціонерах, так, як саме ці кондиціонери призначені для установки в квартирах і невеликих приватних будинках.
Побутові кондиціонери бувають трьох видів: віконні, мобільні і спліт-системи.

 
 
Віконні кондиціонери найдешевші в порівнянні з іншими типами. Незважаючи на свою дешевизну віконні кондиціонери найменш поширені. Віконні кондиціонери вмонтовуються в отвір вікна, таким чином, що передня частина кондиціонера залишається в приміщенні, а задня частина виходить на вулицю. Хоч віконні кондиціонери легко монтуються, в них є ряд недоліків. По перше їх не просто вмонтувати в вікно зі склопакетом, по-друге вони створюють шум при роботі, так, як компресор кондиціонера знаходиться усередині приміщення, в третіх такий кондиціонер заступає більшу частину віконного отвору, ну і звичайно ж втрата тепла через кондиціонер взимку. Ще недавно такі кондиціонери широко використовувалися. Зараз такі кондиціонери рідко використовують, і багато виробників відмовилися від їх виготовлення. (Як встановити кондиціонер)


Мобільні кондиціонери самі прості в монтажі. Коштують вони дорожче, ніж віконні. Для його монтажу досить вивести на вулицю трубу і підключити живлення від звичайної розетки. Ще одна перевага мобільного кондиціонера в тому, що його можна в будь-який час переставити в інше місце або, ж просто прибрати. Недоліки такого кондиціонера це шум, так як і у віконних, і великі габарити.

 


Спліт-системи або кондиціонери роздільного типу найдорожчі, але й самі популярні і зручні в порівнянні з попередніми видами. Так звані кондиціонери роздільного типу розділені на дві частини. Одна частина разом з компресором монтується на вулиці, що не створює шуму в приміщенні. Друга частина монтується усередині приміщення на стіні, і не створює незручностей при експлуатації.


Потужність кондиціонера.
Потужність кондиціонера це найголовніший чинник його правильної роботи. Для ефективної роботи кондиціонера потрібно правильно розрахувати його потужність. Потужність залежить від площі приміщення, висоти стелі, кількості електроприладів у приміщенні, а також кількості людей в приміщенні. Розрахунок потужності бажано доручити фахівцеві, який може більш точно зробити розрахунок. Можна приблизно і самому прикинути: на кожен метр квадратний приміщення стандартної висоти потрібно 100Вт плюс ще по 100Вт на кожну людину. Якщо в приміщенні є побутова техніка, то треба ще додати половину потужності яку вона споживає в сумі. Якщо вікна приміщення виходять на сонячну сторону, то потрібно ще додати 20 відсотків потужності. При помилці в розрахунку потужності якщо вона буде надто мала, то він не буде працювати належним чином. Так як кондиціонер придумали в Америці, то і міра виміру залишилася Американська. Потужність кондиціонера з виробництва холодного повітря вимірюють в BTU. Один BTU дорівнює 0,29 Вт, а 1Вт дорівнює 3,41 BTU, наприклад при потужності кондиціонера в 2100Вт в BTU його потужність становитиме 7000BTU.

Основні функції кондиціонера.
Режим обігріву:
Цей режим рекомендується використовувати восени та навесні при температурі від -5 ° С до +5 ° С, в зимовий період обігрівати квартиру в режимі обігріву не вийде.
Режим вентилятора:
Даний режим дозволяє використовувати кондиціонер в якості вентилятора, наприклад взимку, коли потрібно рівномірно розподілити тепле повітря по приміщенню.
Режим осушення повітря:
Слід зазначити, що при роботі кондиціонер сам по собі осушує повітря. У режимі осушення всього лише знижується робоча температура кондиціонера приблизно на 1 ° С.
Напрямок потоку повітря:
За допомогою жалюзі можна змінювати напрямок потоку повітря.
Таймер:
За допомогою таймера можна задавати час включення і виключення кондиціонера в автоматичному режимі.
Нічний режим:
У цьому режимі вентилятор кондиціонера працює на менших оборотах і охолоджування приміщення відбувається плавно на протязі декількох годин.

При покупці кондиціонера не варто забувати про його монтаж. Монтаж кондиціонера найкраще доручити професіоналам, так, як від якості монтажу залежить його подальша робота. Можна також, при певних навичках спробувати встановити кондиціонер самостійно.

Категория Интересно почитать
Дата размещения07.02.2018
Количество просмотров83
Статью добавил пользователь admin
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города

Новости DoskaUA
  • 25.10.2018
    Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
  • 04.10.2017
    Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
  • 16.06.2017
    Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку