Як вибрати газонокосарку - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Як вибрати газонокосарку


Як вибрати газонокосарку
Описание:

Для будь-якого власника заміського будинку акуратний газон без газонокосарки неможливо уявити. Сьогодні на ринку садових інструментів представлений величезний вибір газонокосарок. Щоб вибрати газонокосарку, потрібно врахувати безліч чинників. У них різний вид пересування, спосіб живлення і умови роботи.

За способом живлення газонокосарки розрізняють електричні і бензинові.
При виборі потрібно враховувати розмір газону і його рельєф. Фахівці рекомендують для невеликої і рівної ділянки купувати малопотужні колісні електричні газонокосарки. Для великої площі газону з нерівною поверхнею підійде бензинова мотокоса, для середніх за розміром і рівних ділянок краще вибрати колісні електричні або бензинові газонокосарки.

Головною перевагою бензинової газонокосарки є її незалежність від джерела струму. Це дає можливість використовувати її на великих площах. Вони потужні і у них висока якість косіння, присутній збірник для трави великого обсягу. Недоліки у такої газонокосарки теж є. Це токсичні вихлопні гази, шум при роботі, складність в експлуатації.

Електричні газонокосарки практично безшумні, прості в обслуговуванні і екологічні, тобто ніяких вихлопних газів. Їх головними недоліками є: залежність від джерела живлення і мала потужність.

Механічні газонокосарки є самими простими й недорогими, так як у них немає двигуна. Вони можуть стригти рівні ділянки доглянутих газонів. Складається така газонокосарка з нерухомого ножа, який розташований внизу, ріжучого барабану, який оснащений тупими ножами зігнутої форми, є колеса і пара шестерень. Ця машина працює завдяки людській силі, вона проста в управлінні і має невелику вагу, економна в експлуатації.

Самохідна газонокосарка буває з бензиновим або з електричним двигуном. Вона виглядає, як візок з коліщатками, до верхньої частини її прикріплений двигун, а внизу розташований ніж, захищений кожухом. Її використовують для великих площ, вона дуже гучна.

Вартість газонокосарки залежить від фірми, яка її випустила, від самої моделі і від потужності.

Бензинові моделі мають ручний запуск мотора, може бути забезпечена пусковим акумулятором, але за це потрібно доплачувати.

Міні-трактор є найдорожчою газонокосаркою. Його застосовують для стрижки трави на футбольному полі, на полі для гольфу.

Категория Интересно почитать
Дата размещения07.02.2018
Количество просмотров98
Статью добавил пользователь admin
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города

Новости DoskaUA
  • 25.10.2018
    Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
  • 04.10.2017
    Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
  • 16.06.2017
    Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку