Як відрегулювати пластикові вікна - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Як відрегулювати пластикові вікна


Як відрегулювати пластикові вікна
Описание:

Встановивши склопакет, потрібно правильно відрегулювати його механізм, що дозволить з легкістю користуватися запірною конструкцією і не створювати навантаження на ущільнювач. Часто монтажники пластикових конструкцій в цілях економії часу регулюють механізм на саме максимальне притискання рами до стулки.
Віконна конструкція таким чином забезпечує звукову та температурну ізоляцію, але може створити на запірний механізм зайве навантаження. Крім цього, ущільнювач може сильно стиснутися і стати непридатним для подальшої зміни регулювань.

Часто буває так, що віконні механізми не вимагають додаткового регулювання. Для цього вам доведеться змазувати конструкції пару раз на рік. Для змазування рухомих частин механізму склопакета вам знадобиться графічне мастило або літол. Наноситься мастило тонким шаром на всю доступну поверхню частин механізму.

Перед початком регулювання проведіть огляд. Встановіть, чи є такі місця, в яких стулка нещільно прилягає до рами. Іноді візуально це визначити складно. У таких випадках можна скористатися простими підказками. Наприклад, якщо ви використовуйте полум'я запальнички, то воно буде відхилятися навіть при незначному потоці повітря. Так ви зможете перевірити весь периметр стулки або вікна і відзначити місця, в яких стулка прилягає нещільно. Ущільнювальний матеріал при правильному регулюванні буде притиснутим рівномірно.

Починати процедуру регулювання бажано з боку петель. Якщо повітря проходить тільки вгорі чи внизу, то вам потрібно буде підтягнути затискачі верхніх або нижніх петель. Для цього захисну обойму петлі треба підняти догори. Потім зверху вставте шестигранник і, обертаючи проти годинникової стрілки, підніміть стулку. Бічне притиснення необхідно регулювати за допомогою обертання ексцентриків, які розташовані по бічних сторонах. Також процедуру можна виконати, використовуючи шестигранник.

Даними методами ви зможете провести регулювання необхідного притиснення віконця до рами, наприклад, підняти, опустити або притиснути одну зі сторін. Тут важливо враховувати, що ви повинні забезпечити всього лише достатнє притиснення ущільнювача, але не перестаратися.

Ми можемо зіткнутися з такою ситуацією, коли вікно або дверцята відхиляються в процесі провітрювання. У цьому випадку можна виконати простий «ремонт»: на стулці є два болтика, які регулюють дане відхилення. Відіжміть болти і, встановивши необхідне положення, зафіксуйте їх заново. Якщо ви хочете добитися плавного відкривання стулки в режимі провітрювання, то цього можна досягти регулюванням з використанням шестигранника.

Категория Интересно почитать
Дата размещения07.02.2018
Количество просмотров90
Статью добавил пользователь admin
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города

Новости DoskaUA
  • 25.10.2018
    Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
  • 04.10.2017
    Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
  • 16.06.2017
    Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку