Як розбити город - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Як розбити город


Як розбити город
Описание:

Розбити город - це значить зробити яку-небудь ділянку придатним для вирощування фруктів, зелені, овочів. Власне город для людей - найдавніше джерело прожитку. Розбити город можна де завгодно, однак він буде приносити плоди лише там, де клімат підходить для росту, а грунт родючий.

Спочатку варто вибрати ділянку землі, яка стане в подальшому вашим городом. Він не повинен бути занадто маленьким або великим: на крихітному городі не можна виростити всього, чого хочеться, великий же город стане віднімати багато сил, часу. Визначається величина городу тим, чого і скільки ви збираєтеся вирощувати на ньому. Межі ділянки необхідно відзначити, вбивши кілочки в місцях, де передбачаються кути городу. Так легше скласти план. Між кілочками зазвичай натягують мотузку або стрічку.

Найкраще почати з складання плану городу. Потрібно на кресленні зазначити, чи буде стояти в городі будинок, якщо так, то де. Ще варто подумати, де пройдуть доріжки, де зручніше буде розташувати бочку або свердловину з водою. Кущі та дерева - вишні, яблуні, черемха - висаджують по краях городу. Вже ближче до центру розташовують грядки з овочами. Досить велика частина городу зазвичай відводиться для посадок картоплі. На видному місці в самому центрі непогано влаштувати квітник.

Якщо город вперше розбивається на дільниці, така ділянка називається цілинною. На ній грунт вважається добрим, дає багатий врожай, однак для цього її потрібно підготувати належним чином. Землю в першу чергу треба ретельно скопати. Це найкраще робити ранньою весною, коли земля тільки відтанула. Самий верхній шар грунту називають дерном. Це сплетені коріння трави, перегниле опале листя і так далі. Під час скопування ділянки треба постаратися, щоб весь дерен виявився на глибині в п'ятнадцять сантиметрів, на поверхню же вийшов родючий чорнозем.

Землю після скопування треба гарненько розпушити. Чим грунт буде м'якший, тим легше на ній будуть сходити рослини. Грунт розпушують граблями.

Після цього настає час відзначити всі межі майбутніх грядок. Необхідно дотримати баланс, продумавши їх розташування, величину. Переносяться грядки з креслення на місцевість, кути відзначаються кілочками. Грядки після цього варто сформувати. Зазвичай прийнято, щоб грядки виступали над поверхнею городу на десять-п'ятнадцять сантиметрів.

Коли грядки готові, можна поміркувати над тим, що посадити на них. Ось деякі культури, які люди вирощують в своїх городах: морквина, картопля, цибуля, огірки, кріп, помідори, горох, петрушка, кабачки, салат, буряк, груші, гарбуз, яблука, смородина, малина, полуниця. Це все можна посадити в городі.

Варто врахувати, що існують рослини однорічні, дворічні, багаторічні. Багаторічні (смородина і яблуня) можна посадити один раз, вони будуть багато років поспіль плодоносити. До дворічних рослин відноситься, наприклад, картопля - вона приносить плоди на другий рік після посадки насіння, так що не прийнято її садити насінням, в землю закопуються вже бульби. Однорічні рослини - це кріп, петрушка, морква, редиска. Їх саджають, потім збирають плоди, а на наступний рік знову висаджують.

Категория Интересно почитать
Дата размещения07.02.2018
Количество просмотров97
Статью добавил пользователь admin
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города

Новости DoskaUA
  • 25.10.2018
    Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
  • 04.10.2017
    Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
  • 16.06.2017
    Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку