Як кріпити стельовий карниз - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Як кріпити стельовий карниз


Як кріпити стельовий карниз
Описание:

Завдяки стельовим карнизам ви цілком зможете візуально збільшити висоту стелі. Вони прекрасно виглядають в приміщеннях з низькими стелями. Перед тим, як робити вибір стельового карнизу, необхідно ретельно вивчити конструкцію самої стелі в приміщенні.

Якщо у вашій кімнаті натяжна стеля, то вам доведеться використовувати конструкції, що володіють полегшеною кріпильною системою.

Також вам потрібно буде придбати легкі штори. При виборі кріплення карнизу досить важливу роль відіграє ширина підвіконня. Для широких підвіконь найбільше підходять вкорочені штори. От тільки це не завжди має естетичний вигляд. У подібному випадку вам бажано буде застосувати настінний карниз тому, що кронштейни, призначені для стельових карнизів, можуть не відповідати по довжині вашому підвіконню.

Перш за все, вам потрібно правильно зняти заміри. Карниз не повинен ні за яких обставин заважати вільному відкриванню вікна. Для цього між карнизом і верхньою частиною віконного отвору потрібно буде залишити відстань від п'яти сантиметрів. Карниз повинен бути достатньо віддалений і від вікна, і від стіни. Інакше штори весь час будуть зачіпати за ручки віконних рам, а також чіплятися за батарею центрального опалення. Щоб встановити карниз якісно, необхідно грамотно виконати всі необхідні заміри.

З найголовніших вимог, які пред'являються до карнизу, слід виділити відповідність шторам і міцність. Для вітальні і спальної кімнати ідеально підійдуть пластикові або металеві карнизи. Як правило, в подібних приміщеннях використовують штори, виконані з щільної тканини. У цьому випадку використання карнизів з інших матеріалів може спровокувати їх поломку або провисання від непомірної для них ваги.

Затискачам слід приділити особливу увагу. Завдяки їм ви зможете регулювати довжину штор. Підгинати їх можна настільки, наскільки це може знадобитися. Обов'язково візьміть до уваги те, що закріплювати на карнизі затискачі досить складно. Важких штор вони можуть просто не витримати. Крім того, найчастіше, вони залишаються помітними. Старі та іржаві затискачі жодним чином не зможуть прикрасити вікно.

Перегородки, зроблені з гіпсокартону, не зможуть витримати штангу для важкої портьєри. В даному випадку вам доведеться застосувати полегшений варіант у вигляді струнного карнизу і легкої повітряної шторки.

Категория Интересно почитать
Дата размещения07.02.2018
Количество просмотров102
Статью добавил пользователь admin
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города

Новости DoskaUA
  • 25.10.2018
    Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
  • 04.10.2017
    Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
  • 16.06.2017
    Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку