Як доглядати за ламінатом - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Як доглядати за ламінатом


Як доглядати за ламінатом
Описание:

Ламінатна підлога завоювала сучасні квартири, завдяки своїй декоративності, довговічності та практичності. Гарантія виробника 20-25 років, якщо правильно доглядати за такою підлогою.

Повсякденний догляд
Догляд за ламінатом дуже простий. Для його чистоти достатньо 2-3 рази в тиждень прибирання пилососом та вологе прибирання.

Вологе прибирання вимагає дотримання кілька правил:
Чиста і тепла вода. Витирати підлогу слід вологою ганчіркою, після чого її слід протерти насухо.

Використовувати шліфуючі та поліруючі, чистячі засоби, тверді чистячі порошки, які містять луг категорично заборонено. Відмовтеся від обробки ламінату мастикою, воском - позитивного впливу на підлогу вони не зроблять, залишаться лише некрасиві плями. Забороняється чищення ламінату за допомогою металевих предметів - уникнути пошкоджень в цьому випадку не вийде.

Дуже важливе дотримання мікроклімату приміщення 18-20 ° C, оптимальна температура для кімнати, вологість - 50-60%. Якщо немає можливості дотримуватися таких норм, постарайтеся тримати ці параметри завжди на одному рівні - різкі перепади температури, підвищеної вологості і протягів - ламінат просто невиносить.

Попередження механічних пошкоджень
Пам'ятайте, легше попередити механічні пошкодження підлоги, ніж вдаватися до його заміні. Дотримання наступних правил допоможе вам у цьому:
• Спеціальний килимок або щітка для взуття перед входом у квартиру допоможе вам запобігти від подряпин підлоги.
• Шматочки тканини приклеєні на ніжки столів, стільців, інших предметів меблів. Якщо є можливість придбати крісла та стільці на коліщатках - вибирайте варіант коліщаток з гуми;
• Акуратно виконуйте перестановку меблів у будинку. Пересування важких предметів меблів краще здійснювати за допомогою подстеленої під них шматка тканини.
• Відмовтеся від ходіння у взутті на підборах по квартирі - пошкодження незначні, зате їх багато. Запам'ятайте - м'які домашні тапочки це те що любить ламінат!
• Уникайте падіння гострих і тупих важких предметів на підлогу, не дозволяйте дітям кататися на велосипеді по ламінату - це величезна розкіш для вас.
Як видно, потрібні певні жертви з боку господарів, щоб не зіпсувати ламінат, але вони того варті!

Усунення механічних пошкоджень
Якщо не вдалося уникнути механічного пошкодження - не сильно переймайтеся. Якщо подряпини не глибокі, то від них можна позбутися за допомогою спеціальної пасти відповідного кольору.

Якщо вм'ятина глибока, доведеться замінити ламінатну дошку. Не лякайтеся - процедура заміни дуже проста, ви можете провести її самостійно, навіть не звертаючись до фахівців. Купіть упаковку нових дощок, цей варіант краще всього, так як може стати в нагоді вам якщо пошкоджено багато дощок.

Боротьба з плямами
Виводяться плями різними способами.

Так, тканиною світлого кольору змоченою нейтральним миючим засобом або теплою водою, видаляються плями соусу, крові, від солодких напоїв, кетчупу.

Якщо потрапив на ламінат віск (потрібно щоб він затведів, можна допомогти шматочком льоду), потім зішкребти дуже акуратно, і протерти ламінат вологою ганчіркою.

За допомогою ацетону або денатурату видаляються гуталін, сліди від сигарет, чорнила, смола, сліди маркера, плями від мазуту, або гумової підошви.

Щоб підлога прослугувала вам довго і надійно, не забувайте про прості правила догляду.

Категория Интересно почитать
Дата размещения07.02.2018
Количество просмотров143
Статью добавил пользователь admin
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города

Новости DoskaUA
  • 25.10.2018
    Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
  • 04.10.2017
    Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
  • 16.06.2017
    Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку