Встановлення умивальника - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Встановлення умивальника


Встановлення умивальника
Описание:

При виконанні ремонту у ванній кімнаті з'являється необхідність заміни старої сантехніки на нову. Це стосується в тому числі і умивальника. Умивальники бувають різні і відрізняються за розмірами, формою, матеріалами, за способом установки і ціною. При виборі умивальника необхідно, перш за все, враховувати розміри приміщення, особливо в тих випадках, коли ванна кімната великою площею не відрізняється. Відстань від стіни до умивальника не повинно бути менше 10 см, а між умивальником і іншою сантехнікою - менше 20 см. При не дотриманні зазначених відстаней знаходитися у ванній кімнаті буде не дуже зручно.

Умивальник встановлюється в кілька етапів:

1. Монтаж водопровідної арматури і зливу.
2. Кріплення умивальника.
3. З'єднання труб подачі води та зливу.
4. Монтаж сифона з каналізацією.

Встановлення на кронштейнах - один з найпоширеніших способів установки раковини. Спочатку на стіні проводять розмітку, визначаючу точне розташування умивальника. Потім до стіни кріплять кронштейни, які повинні бути розраховані на вагу всієї водорозбірної арматури і умивальника. Раковина фіксується дюбелями, після чого підводиться зливна система, яка складається з відвідної труби і гідравлічного затвору. Останнім етапом проводять монтаж сифону.

Встановлення раковини на тумбі - це ще один із способів установки. Тумба ставиться на те місце, де буде знаходитися умивальник. Це може бути проста пластмасова тумбочка або більш дорога, виготовлена з особливих порід деревини у поєднанні зі склом, мармуром або металом. Раковину вставляють у виріз тумби і відзначають місця для кріплення, де висвердлюють отвори. Далі кріпиться змішувач, сифон і раковина закріплюється. Після цього відвідну трубу сифона з'єднують з каналізацією, а трубу подачі води підключають до змішувача.

Встановлення на п'єдесталі. При такому способі умивальник кріпиться до стіни. Щільно притискаючи раковину до стіни, через кріпильні отвори виконують розмітку, по якій потім висвердлюють отвори. В отвори вставляють пробки. Далі кріпильні отвори раковини суміщають з просвердленими отворами і за допомогою гвинтів або дюбелів раковину кріплять до стіни. Потім труба зливного сифону вставляється в розтруб каналізації, а сам сифон прикріплюється до раковини.

Дуже великою популярністю користуються умивальники на ніжках або "тюльпани". Встановлення такого умивальника починається з того, що корпус ставлять на підставку, але відразу не закріплюють. До раковини приєднують зливну трубу і сифон, а підводні труби з'єднуються із змішувачем. Всі комунікації ховаються в підставці (ніжці) "тюльпана". Далі умивальник за допомогою муфти та двох гвинтів фіксується на ніжці, після чого в місцях кріплення умивальника до стіни просвердлюють отвори. Тепер умивальник можна прикручувати до стіни.

Ще один з варіантів - встановлення на підвісній полиці. У такому випадку все навантаження полка приймає на себе. Вона також служить місцем для зберігання різних речей туалету. У стіні висвердлюють отвори і з їх допомогою кріпиться раковина, під якою розміщується полка. Далі в полиці виконується отвір, який з'єднується зі зливним отвором в раковині, після чого полка прикріплюється до стіни. Потім сифон під полицею з'єднується з каналізацією і зливним отвором.

Буває так. що каналізаційні труби розташовані в стіні. Якщо злив при цьому знаходиться не нижче півметра від підлоги, то умивальник можна встановити на напівп'єдестал.

Встановивши під раковину пральну машину, можна заощадити багато простору, якщо ванна кімната по площі невелика. Існують навіть спеціальні раковини, призначені для того, щоб під них встановлювалася пральна машина. Така раковина має прямокутну форму. Вона неглибока і повністю закриває собою машину.

Категория Интересно почитать
Дата размещения07.02.2018
Количество просмотров94
Статью добавил пользователь admin
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города

Новости DoskaUA
  • 25.10.2018
    Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
  • 04.10.2017
    Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
  • 16.06.2017
    Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку