Встановлення ревізійного люку - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Встановлення ревізійного люку


Встановлення ревізійного люку
Описание:

На каналізаційному стояку вкрай необхідний ревізійний люк. Будь-яка проблема при його відсутності буде коштувати вам величезних витрат часу і коштів. А зробити ревізійний люк цілком можна самостійно.

Для цього вам буде потрібно гіпсокартон або ДСП (25х25 сантиметрів), саморізи, сталевий профіль UD і дерев'яний брус (20х20 міліметрів).

Ревізійний люк найкраще врізати при монтажі короба. Для цього необхідно зробити з профілю каркас майбутнього короба з пластику або гіпсокартону. У тому місці, де буде розташовуватися люк, зробіть прямокутний отвір розміром двадцять п'ять на двадцять п'ять сантиметрів. Вздовж периметра отвору необхідно прокласти і зафіксувати з внутрішньої сторони облицювального матеріалу брус або профіль. Далі виконайте установку облицювального матеріалу і доведіть до кінця побудову коробу для каналізаційних труб.

З ДСП або гіпсокартону виріжте дверцята такої ж площі і форми, що й отвір для люку. Прокладіть уздовж периметра дверки профіль або брус, прикрутивши його до листового матеріалу дверцята за допомогою шурупів. До одного брусу на готових дверцятах прикрутіть навіси і виконайте установку ревізійного люку на отвір в коробі. Далі закрийте люк і добре зашпаклюйте його.

Якщо у вас є готові пластикові заводські дверцята, розміром п'ятнадцять на п'ятнадцять чи двадцять п'ять на сорок сантиметрів (продаються вони разом з готовою пластиковою рамою, клямкою і навісами), то ревізійний люк зробіть таким чином. У готовому коробі виріжте прямокутної форми отвір, розміром двадцять п'ять на сорок чи п'ятнадцять на п'ятнадцять сантиметрів (залежно від розміру дверцят). Намажте на пластиковий ревізійний люк клей уздовж периметра рами, після чого прикладіть його до отвору в коробі. В даному випадку краще всього використовувати «рідкі цвяхи» або клей «титан».

Якщо ж короб у вас зроблений з цегли, виріжте на місці монтажу люку отвір прямокутної форми, габарити якого повинні складати не менше п'ятнадцять на п'ятнадцять сантиметрів. Встановіть уздовж периметра отвору бруски на два сантиметри глибше зовнішньої площини коробу, зафіксувавши їх шурупами або дюбелями. Вставте в отвір дверцята, зроблені з ДСП, після чого закріпіть в рамі навіси.

Категория Интересно почитать
Дата размещения07.02.2018
Количество просмотров99
Статью добавил пользователь admin
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города

Новости DoskaUA
  • 25.10.2018
    Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
  • 04.10.2017
    Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
  • 16.06.2017
    Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку