Види бензопил - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Види бензопил


Види бензопил
Описание:

Останнім часом великим попитом користуються ланцюгові бензопили. Ці пили прості в обслуговуванні, не вибагливі і легко запускаються. Всі бензопили діляться на кілька категорій. Вони можуть бути побутові, напівпрофесійні, професійні, універсальні. У сучасному світі бензопилою користуються не тільки лісоруби, але і будівельники теж.

Власники дачних ділянок все частіше стали користуватися бензопилою.
Всі бензопили бувають професійні й не професійні. Професійні пили розраховані для роботи весь день. Вони обладнані системою анти-вібрації і володіють більшою потужністю, ніж побутові.

Побутові розраховані для домашнього використання, тобто для роботи на дві три години, і вони менш потужні. Побутові пили легші і зручніші.
Вибираючи пилу, потрібно визначитися, для чого ви її купуєте, для будівельних робіт або для розпилювання дров.
Якщо вам потрібна пила на будівництві значить дивіться, щоб у неї була невелика шина. Якщо для розпилювання дерева, то тоді навпаки, шина повинна бути більша, ніж матеріал, що розпилюється.

При виборі пили важливим елементом є потужність. Чим пила буде потужнішою, тим швидше і легше буде працюватись. Малопотужною пилою важко буде розпилювати, наприклад, промерзле дерево, або пила взагалі може вийти з ладу.

При виборі потрібно звертати увагу на ємкість для горючих і мастильних матеріалів. Чим менша ємкість, тим частіше вам доведеться доливати паливо.
Деякі пили оснащені антивібраційною системою. Якщо вона є, то це значно полегшить вам роботу.

Електричні пили не треба заправляти паливом. Вони набагато простіші у використанні і значно тихіші чим бензопили. Електрична пила екологічно чиста, тому її можна використовувати в приміщенні. Електричну пилу так само зручно використовувати взимку, так як у неї не виникає проблем із запуском двигуна на морозі. Єдиний недолік, це те, що пила працює тільки від мережі. І в лісі вона працювати не буде, тільки якщо звичайно там немає електричної розетки.

Електричні пили бувають різних видів. Вони бувають дискові, циркулярні, лобзикові, шабельні, електроножівка.
Дискова пила широко використовується в будівництві. Ця пила з антивібраційною системою, має захист від перегріву, забезпечена пристроєм поглинаючим пил, і багато інших функцій. Деякі дискові пили мають ручку, і її в процесі роботи можна переміщати.

Ланцюгова електропила теж має двигун, вона схожа на бензопилу, тільки двигун запускається від мережі в 220 В. Також буває побутова та професійна. Побутова пила розрахована на пару годин роботи і менш потужна, ніж професійна.

Лобзикова електропила це лобзик, тільки електричний. Розмір пил в лобзику може бути різний. Їх легко можна поміняти. Його зазвичай використовують для розпилювання керамічної плитки, металевих виробів, пластику, дерева. Лобзик робить прямолінійні і криволінійні розрізи. Ніякий інший інструмент не зможе цього зробити з найбільшою точністю.

Шабельна електропила. Цим інструментом користуються переважно професіонали. Пила використовується при покрівельних, сантехнічних роботах. Робоча частина пили це невелика пилка, яка при роботі виконує коливальні або зворотньо поступальні рухи. Лезо шабельної пили легко можна замінити напильником або рашпілем. Нею зазвичай виконують розпили у важкодоступних місцях, де іншим інструментом цього зробити не можна.

Електрична ножівка. Це електрична пила з двома лезами. Цими пилами зазвичай, розпилюють колоди, і від довжини полотна залежить, якого діаметру колоди можна буде розпиляти. Ці пилки мають SDS-зажим, регулювання швидкості, пристосування для відведення пилу. Електроножівка це найбезпечніша пила в роботі.

Категория Интересно почитать
Дата размещения07.02.2018
Количество просмотров87
Статью добавил пользователь admin
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города

Новости DoskaUA
  • 25.10.2018
    Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
  • 04.10.2017
    Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
  • 16.06.2017
    Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку