Вибираємо електричний водонагрівач - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Вибираємо електричний водонагрівач


Вибираємо електричний водонагрівач
Описание:

Щоб правильно вибрати водонагрівач, необхідно визначитися з його основними параметрами. Для цього слід з'ясувати, скільки гарячої води ви витрачаєте, постійно користуєтеся гарячою водою або періодично, чи достатньо місця для розміщення водонагрівача. За принципом дії всі представлені на ринку електричні водонагрівачі діляться на накопичувальні і проточні.

Накопичувальні водонагрівачі або бойлери відрізняються високою економічністю. Вони виробляють поступовий нагрів води до тридцяти п'яти-вісімдесяти п'яти градусів і потім підтримують температуру в автоматичному режимі. Потужність такого нагрівального приладу складає півтора-два кіловати. Вода міститься в термоізольованій ємності і її можна витрачати одночасно в декількох точках, наприклад, мити посуд і в цей же час приймати душ. Завдяки невеликому споживанню електроенергії, бойлер можна встановити в будь-якому місці без будь-яких обмежень.

Недоліком накопичувальних водонагрівачів є солідні габарити. Стандартний бак ємністю сто літрів насилу поміщається в типовій ванній кімнаті. При експлуатації бойлера необхідно періодично проводити його обслуговування, що полягає в очищенні від накипу ТЕНів. При нагріванні води ТЕН поступово покривається шаром накипу, який знижує тепловіддачу і тим самим збільшує витрату електроенергії. Для захисту від утворення накипу поруч з нагрівачем поміщають магнієвий стержень, що виконує роль анода. При роботі він з часом розчиняється і його потрібно замінювати. Термін служби магнієвого анода залежить від інтенсивності експлуатації бойлера і жорсткості води.

Проточні водонагрівачі відрізняються компактністю, простотою та зручністю використання, легко встановлюються і не вимагають особливого обслуговування. Холодна вода в таких приладах проходить через нагрівальний елемент, розігрівається до шістдесяти градусів і відразу ж подається в змішувач. Проточні водонагрівачі відрізняються високою споживаною потужністю - три з половиною-двадцять чотири кіловата, тому для їх підключення в типових квартирах може знадобитися заміна ввідного автомата і прокладка окремої проводки до водонагрівача. Нагрівачі такого типу доцільно використовувати при нерегулярному споживанні гарячої води і невеликій витраті.

Категория Интересно почитать
Дата размещения07.02.2018
Количество просмотров96
Статью добавил пользователь admin
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города

Новости DoskaUA
  • 25.10.2018
    Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
  • 04.10.2017
    Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
  • 16.06.2017
    Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку