Вибираємо буксирувальний трос - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Вибираємо буксирувальний трос


Вибираємо буксирувальний трос
Описание:

Добре, якщо буксирувальний трос виявиться в автомобілі в потрібний момент, і погано, коли його немає. Звичайно, із ситуації можна вийти, застосувавши як буксирувальний трос зв'язані ремені безпеки. Міцності ременів буде цілком достатньо, але от з інспекторами ДАІ, можуть виникнути проблеми через такий буксир. У будь-якому випадку, слід укомплектувати автомобіль всіма необхідними речами, у тому числі і буксирним тросом, щоб не потрапляти в такі неприємні ситуації.
 
Бажано купувати не просто шматок мотузки, який буде використовуватися в якості буксирувального тросу, а вже готовий буксир з карабінами - ним набагато зручніше користуватися. Якщо кріпильних карабінів немає, то трос доводиться закріплювати за допомогою будь-яких «хитрих» морських вузлів, або просовувати в петлю троса гайковий ключ. У такому випадку трос можна буде легко відчепити, але, під час руху ключ може випасти, тому такий спосіб не можна вважати надійним.

Купуючи буксирувальний трос, водій хоче, щоб він був міцним, і часто з цієї причини вибирають сталевий трос. Насправді, сталевий трос ніяк не можна назвати кращим буксиром. Такий трос дійсно дуже міцний, але і у нього є недоліки. Наприклад, сталеві троси іржавіють, крім того, вони самі небезпечні при розриві. Тому з ними потрібно бути обережними. обірваний трос, вірніше його кінець, може легко розбити скло автомобіля або травмувати стоячу поряд людину, тому потрібно триматися подалі від такого торсу, якщо він знаходиться під навантаженням.

Добре, якщо буксирувальний трос не надто жорсткий, а може трохи амортизувати, тоді він буде пом'якшувати ривки. У цьому відношенні кращими властивостями володіють буксировочні троси у вигляді крученого каната, які мають круглий перетин. Плоскі стропи навпаки, майже не мають амортизуючих властивостей. Що стосується матеріалу троса, то кращими вважаються поліпропіленові троси, вони довговічніші капронових, і не так вимогливі до умов зберігання, і на відміну від капронових не бояться вологості. Довше прослужать троси з серцевиною, ніж порожнисті усередині. Довжина тросу повинна відповідати вимогам ПДР, тобто становити від 4 до 6 м. Також трос повинен мати червоні прапорці по всій довжині, через кожен метр. Закріплювати трос під час буксирування можна як прямо, так і по діагоналі, причому, у другому випадку водієві автомобіля, що буксирується буде зручніше керувати машиною, можна буде виїжджати через буксирувальника, і добре бачити дорогу.

Категория Интересно почитать
Дата размещения07.02.2018
Количество просмотров100
Статью добавил пользователь admin
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города

Новости DoskaUA
  • 25.10.2018
    Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
  • 04.10.2017
    Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
  • 16.06.2017
    Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку