Вибір обігрівача - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Вибір обігрівача


Вибір обігрівача
Описание:

Побутові обігрівачі бувають різних видів: масляні, конвекторні, галогенні і тепловентилятори. Вибір споживача залежить від набору переваг і недоліків кожного з цих видів.

Маслонаповнені обігрівачі або масляні радіатори, маючи велику площу нагрівального елементу, нагрівають приміщення повільніше за інші. Але для квартир або офісів, які потребують постійного обігрівання, це кращий варіант. Якщо ж ви вибрали масляний радіатор з функцією «турбо надув», то він, по-перше, нагріє приміщення швидше завдяки великій площі секцій, яка забезпечує ефективну теплопередачу, а по-друге, вентилятор, перемішуючи повітря, рівномірно розподілить тепло.

Конвекторні обігрівачі передають тепло повітрю за допомогою нагрівального елемента у вигляді керамічної або металевої решітки або спіралі. Існує думка, що конвектори з відкритою металевою спіраллю спалюють кисень. Насправді ж згорає не кисень, а частинки пилу, що потрапляють на спіраль. Тому вологе прибирання допоможе позбутися цього недоліку конвекторних обігрівачів, адже горіти на спіралі буде нічому, і буде корисне для вашого здоров'я. А кисень залишиться в приміщенні. Деякі сучасні конвектори забезпечені турбо надувом, що допомагає швидше передавати тепло. Великою перевагою конвекторних обігрівачів є їх мала вага і можливість кріплення на стіну.

Тепловентилятори не тільки швидко нагрівають приміщення, але і рівномірно розподіляють тепло, діючи направлено. Їх перевагами є також компактність і мобільність, невелика вартість, а також додаткова функція вентилятора.

Галогенні обігрівачі працюють трохи інакше. Вони передають тепло випромінюванням подібно до сонця, а не конвекцією або теплопередачею. Випромінювання гріє безпосередньо людей, предмети, стіни, стеля, не повітря. Що це значить? Тепло відчувається вже через кілька секунд після включення і не скупчується під стелею. Повітря нагрівається безпосередньо від людей, стін, меблів. Галогенові обігрівачі використовуються не тільки в приміщеннях, але і на повітрі. Вони безшумні і світяться в темряві.

Категория Интересно почитать
Дата размещения07.02.2018
Количество просмотров99
Статью добавил пользователь admin
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города

Новости DoskaUA
  • 25.10.2018
    Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
  • 04.10.2017
    Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
  • 16.06.2017
    Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку