Теплиці з полікарбонату - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Теплиці з полікарбонату


Теплиці з полікарбонату
Описание:

Тепличні захистні споруди у вигляді садового парника з давніх пір застосовуються на присадибних ділянках або підсобних господарствах для вирощування ранньої розсади основних городніх культур (томатів, огірків, капусти, квітів), а також для реалізації повного циклу вирощування кожної з перерахованих культур.

Ще зовсім недавно теплиці виготовлялися на основі щільної поліетиленової плівки, що відрізняється непоганими експлуатаційними характеристиками і добре пропускає сонячні промені. Але серйозні недоліки поліетиленової плівки, які виражаються в її недостатній механічній міцності і схильності до руйнування під впливом ряду кліматичних та природних факторів (високої температури, вологи тощо) привели до необхідності розробки нових, більш стійких матеріалів.

При виборі матеріалу теплиці для своєї садової ділянки необхідно враховувати, перш за все, те, що в даний час теплиці можуть використовуватися на досить великих площах і повинні задовольняти критеріям підвищеної міцності. Ось чому застосування для їх облаштування поліетиленової плівки вважається сьогодні не тільки малоефективним, але і економічно невигідним.

В наш час все частіше замість традиційного поліетилену для виготовлення теплиць використовується сучасний високотехнологічний пластичний матеріал -  полікарбонат.

Полікарбонат відноситься до категорії полімерів, які за своїми основними фізико-технічними характеристиками (міцності, легкості, пластичності і світлопроникності) успішно конкурують з багатьма сучасними пластичними матеріалами.

Теплиці із полікарбонату не тільки прекрасно пропускають сонячні промені, але і досить прості в експлуатації. Крім того, ці конструкції відрізняються довговічністю і цілком прийнятною за сучасними мірками ціною.

Полікарбонат здатний витримувати навантаження у багато разів більше за скло.

Серед безлічі переваг полікарбонату необхідно відзначити і його повну пожежобезпечність - цей матеріал не утворює при горінні небезпечних для здоров'я людини та навколишнього середовища речовин. Температура плавлення полікарбонату не менше 500°C, причому джерело тепла повинно знаходитися в безпосередній близькості від матеріалу.

Низька теплопровідність матеріалу дозволяє власнику такої теплиці домагатися істотної економії теплової енергії і не витрачати кошти на додатковий обігрів споруди в зимовий час.

Таким чином, теплиці з полікарбонату є на сьогодні найбільш прийнятним варіантом, придатним для вирішення більшості садівничих проблем в частині вирощування розсади та овочевих культур.

Категория Интересно почитать
Дата размещения07.02.2018
Количество просмотров120
Статью добавил пользователь admin
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города

Новости DoskaUA
  • 25.10.2018
    Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
  • 04.10.2017
    Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
  • 16.06.2017
    Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку