Сонячні батареї - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Сонячні батареї


Сонячні батареї
Описание:

Застосування сонячної енергії для перетворення її в електроенергію зараз набуло широкого розповсюдження. Дійсно, застосування сонячних батарей досить вигідно, оскільки використовується від 10 до 40 відсотків від енергії Сонця (потужність сонячної енергії 100-1300 Вт / кв.м.). Сонячні батареї доцільно застосовувати, якщо немає інших джерел енергії. Крім того, вартість електроенергії настільки швидко зростає, що скоро буде зовсім невигідно користуватися централізованим електропостачанням. Цінність сонячних батарей у тому, що вони екологічно безпечні і абсолютно автономні, їх робота залежить тільки від Сонця.

Сонячні батареї бувають різних видів. Тут ми приведемо короткий опис кожного виду.

Тонкоплівкові сонячні батареї.
Ці батареї найдешевші. Вони встановлюються на стінах будівлі. Працюють при розсіяному випромінюванні. Але коефіцієнт корисної дії цих батарей не перевищує 10%. Вони займають дуже багато місця. Панелі мають розміри 1400х800х3 мм, важать 20 кг. Якщо вам необхідна потужність більше 10кВт, такі батареї використовувати доцільно. Робоча напруга цих батарей становить 55,7-60В, струм 0,9 А. Максимальна напруга - 1000 В. Вартість таких батарей становить 2,5-3 долара за 1 Вт потужності.

Монокристалічні сонячні батареї.
Ці батареї зараз найбільш популярні. Ці батареї являють собою вмонтовані в алюмінієву раму і вкриті склом кремнієві пластини товщиною 250-300 мкм. Їх коефіцієнт корисної дії досягає 25%. Встановлюють їх у різних місцях. Можуть служити для освітлення, живлення побутової техніки, сигналізації і т.д. Підключаються вони таким чином: сонячна панель - контролер (управляє зарядом або розрядом сонячних батарей і захищає при перевантаженнях або замиканні) - акумулятор (накопичує енергію) - інвертор (перетворює струм з постійного на змінний) - споживач.
Габаритні розміри цих батарей коливаються між 306х216х18 мм до 1959х992х50 мм при вазі від 0,8 до 24 кг. Їх робоча напруга коливається від 21,6 В до 59,5 В, струм коливається в межах від 0,29 А до 7,98 А.

Полікристалічні батареї.
Коефіцієнт їх корисної дії досягає 20%. Коштують вони трохи менше монокристалічних батарей. Підключаються за тією ж схемою, що і монокристалічні батареї.

Але найчастіше сонячні батареї використовуються тільки як додаткове джерело енергії, так як мають ряд недоліків. Це порівняно низький коефіцієнт корисної дії, зниження ефективності при забрудненні поверхні, а також зменшення продуктивності при підвищенні температури. Крім того, з часом вони починають гірше працювати. А ціна їх таки достатньо висока.

Категория Интересно почитать
Дата размещения07.02.2018
Количество просмотров98
Статью добавил пользователь admin
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города

Новости DoskaUA
  • 25.10.2018
    Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
  • 04.10.2017
    Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
  • 16.06.2017
    Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку