Штукатурка стін - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Штукатурка стін


Штукатурка стін
Описание:

Підготовка поверхні. Поверхні перегородок і стін повинні бути оброблені сталевими щітками, а також очищені від бруду і пилу. Також стіни промивають водою перед оштукатурюванням. Під час виконання штукатурних робіт підлога повинна бути накрита газетами або плівкою.

Підготовка розчину. Для внутрішніх приміщень можна застосовувати штукатурку на основі вапна. Так, на одну частину вапна потрібно взяти приблизно 2-5 частин піску. Штукатурка повинна складатися з 3-х шарів: обризга, грунту і накривки. Розчин для набризку неодмінно повинен бути міцним. Для грунту - вже більш слабким. Для накривки розчин готують ще слабкіше.

Виставлення маяків. Для того, щоб отримати рівний шар штукатурки, треба до стіни прикріпити маяки. Маяки кріпляться цвяхами або розчином гіпсу на відстані в 1,5-2 м один від одного.

Маяки на стінах повинні бути розставлені строго горизонтально по довжині і строго вертикально по висоті. На стелі ж їх кріплять строго горизонтально. У тих місцях, де маяки відступають від стін, треба підкласти під них розчин або прибити клини. Поверхня, яка штукатуриться по маяках, повинна бути спочатку вирівняна кельмою. Тільки потім уже розчин можна вирівнювати правилом. Правило треба сильно притиснути до набитих рейок і вести знизу вгору. Розчин потрібно наносити і вирівнювати до тих пір, поки рівна маса розчину не досягне кромки рейок-маяків. Після цього рейки можна зняти. Простір, який виявиться порожнім (на місці колишніх рейок), треба також закласти розчином, і затерти (загладити).

Обризг. Перший шар товщиною в 5 мм повинен складатися з розчину, консистенція якого приблизно така ж, як у густої сметани. Суцільний шар такого розчину треба намазати на всю поверхню стіни. Як правило, суміш просто накидають на стіну. Подібний розчин добре проникає в дрібні виїмки. Отже, забезпечується чудове зчеплення розчину із стіною. Обризг, буде добре утримувати на собі всі наступні шари. Ящик з розчином зручніше розташовувати в одному метрі від стіни в процесі штукатурки. Кельмою треба відібрати невелику порцію розчину, накинути його на поверхню, а потім вирівняти. Як тільки обризг достатньо затвердіє і схопитися, можна приступати до нанесення грунту.

Грунтовка. Це буде другий шар штукатурного намету. Товщина грунтовки залежна від товщини штукатурки. Грунт слід наносити шарами, товщина яких не перевищує 1 см. У процесі нанесення грунтовки її потрібно розрівнювати. Адже поверхня оштукатуреної стіни при завершенні будь-якого шару повинна бути ідеально рівною і гладкою. При приготуванні грунтовки, матеріал для неї треба просівати крізь сито з великими отворами. Отже, в подібному матеріалі можуть загубитися великі піщинки. Через це затирати такий розчин далеко не завжди вдається начисто. Та й затирка відбувається досить повільно з тієї ж причини. Ось тому-то грунтовку покривають ще більш дрібнозернистим і м'яким розчинним шаром - накривкою.

Прямо з кельми можна намазувати грунтовку. Так, кельму з набраним розчином треба приставити до стіни, уперти лопаткою під шпонку, і з необхідним натиском вести знизу вгору. Подібним методом розчин не тільки ноноситься, але й розрівнюється.

Накривка. 3-й шар штукатурки готується також у вигляді розчину такої же густоти, як і сметана. Накривка готується лише із застосуванням піску з дуже малими зернами. Так, пісок повинен бути просіяний на ситі з отворами розміром всього в 1,5 х 1,5 мм. Розчинну масу накривки, спершу, накидають, і лише потім - розрівнюють.

Якщо ж штукатурку затирають, то це роблять вже після того, як розчин злегка підсох і схопився.

Категория Интересно почитать
Дата размещения07.02.2018
Количество просмотров110
Статью добавил пользователь admin
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города

Новости DoskaUA
  • 25.10.2018
    Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
  • 04.10.2017
    Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
  • 16.06.2017
    Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку