Робимо заїзд в гараж - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Робимо заїзд в гараж


Робимо заїзд в гараж
Описание:

Перед будівництвом гаража і під'їзду до нього слід добре продумати місце його розташування. При віддаленому розташуванні гаража від воріт буде губитися багато корисної площі. Адже вона вже буде не придатна для посадки рослин, будівництва, а взимку площа для розчищення снігу буде більша.

Після завершення всіх робіт з будівництва гаражу можна почати готувати місце під облаштування заїзду. Його слід облаштовувати на грунті, який пройшов усадку. Щоб добитися необхідного ухилу, потрібно прибрати або додати грунт. Після того як грунт всядеться, можна братися за армування основи під заїзд. Для цього зазвичай використовують арматуру діаметром чотирнадцять-шістнадцять міліметрів. Металеві прути потрібно укладати у вигляді сітки з кроком п'ятнадцять сантиметрів, пов'язуючи між собою за допомогою дроту або зварки. Для міцності заїзду бажано об'єднати його з фундаментом гаража. Для досягнення цієї мети в фундаменті гаража потрібно зробити отвори, в які згодом будуть поміщені кінці металевих прутів на глибину п'ятнадцять сантиметрів.

Виконавши роботи з армування, потрібно встановити бордюри. В основу бордюру необхідно покласти металевий прут, щоб згодом він не провалився. Встановлення проводиться на основу із розчину для укладання бордюру. Розчин готується з піску та цементу в співвідношенні три до одного. Для доброї фіксації цим розчином заробляються також бічні поверхні бордюру.

Щоб заїзд в майбутньому витримував великі навантаження, його основу слід робити товщиною мінімум двадцять сантиметрів. Після завершення робіт з армування основи та укладання бордюрів можна починати бетонувати заїзд. Краще цю процедуру виконати за один раз. Залитому бетону потрібно два дні постояти. Якщо ж бетон заливається в жарку пору, то бетон необхідно добре поливати зверху водою. Робити це слід мінімум три-п'ять разів на день, щоб бетон не пересох. До того ж, так бетон отримає максимальну щільність.

На завершення для надання більш естетичного вигляду заїзду можна викласти його тротуарною плиткою. Під плитку насипається основа, яка звичайно складається з піску та цементу. Для кращого укладання плитки застосовують гумовий молоток і рейку з дерева. З допомогою них вирівнюються всі нерівності.

Виконуючи всі вказівки, можна зробити хороший заїзд для гаража.

Категория Интересно почитать
Дата размещения07.02.2018
Количество просмотров111
Статью добавил пользователь admin
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города

Новости DoskaUA
  • 25.10.2018
    Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
  • 04.10.2017
    Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
  • 16.06.2017
    Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку