Регулювання дзеркал заднього виду - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Регулювання дзеркал заднього виду


Регулювання дзеркал заднього виду
Описание:

Правильна настройка дзеркал заднього виду на автомобілі відіграє дуже велику роль для безпеки руху, так як саме вони дозволяють водію бачити все, що відбувається з боків машини і ззаду неї. Перевіряти дзеркала і при необхідності налаштовувати їх потрібно перед кожною поїздкою.

Більшість легкових автомобілів мають внутрішнє дзеркало заднього виду, а також ліве зовнішнє дзеркало. Якщо внутрішнє дзеркало не може забезпечити достатній огляд, то автомобіль повинен мати праве бокове дзеркало заднього виду. У свою чергу, якщо неможливий огляд через внутрішнє дзеркало, наприклад, через особливості конструкції автомобіля, то і встановлювати його на автомобіль не обов'язково.

Як же правильно відрегулювати дзеркала в автомобілі, щоб забезпечити максимальний огляд, і усунути всі «сліпі» зони?

В першу чергу, сядьте за кермо, і займіть у кріслі правильне положення. Поверніть голову вліво, і, дивлячись у дзеркало заднього виду повертайте його, але тільки точно до того моменту, коли в дзеркалі перестане відбиватися борт вашої машини. Цей момент потрібно вгадати точно - від цього залежить, чи залишаться «сліпі» зони, тобто ділянки, які ви не побачите через дзеркала.

Якщо на автомобілі встановлено праве дзеркало заднього виду, поверніть трохи направо (щоб очі могли бачити дзеркало), і відрегулюйте дзеркало, так само як і попереднє, тобто повертайте його до тих пір, поки борт автомобіля перестане в ньому відбиватися. Під час всіх цих налаштувань, стежте, щоб лінія горизонту проходила трохи нижче середини дзеркала.

Слід сказати, що деякі водії воліють регулювати бічні дзеркала так, щоб у них все-таки трохи відбивався борт автомобіля. У цьому теж є сенс, оскільки таке регулювання дає краще уявлення про становище інших транспортних засобів та учасників дорожнього руху по відношенню до вашого автомобіля, особливо це важливо для недосвідченого водія. Але, якщо перестаратися, і «залишити» в дзеркалі занадто багато борту своєї машини, то є небезпека появи сліпих зон.

Щоб налаштувати внутрішнє дзеркало заднього виду, співставте центр самого дзеркала з центром видимого в ньому відображення заднього скла.

Після регулювання дзеркал можна перевірити правильність їх налаштування. Попросіть кого - небудь не поспішаючи обійти по колу ваш автомобіль на відстані приблизно двох метрів від нього. Спостерігайте за вашим помічником через дзеркала заднього виду. При правильному налаштуванні дзеркал, при зникненні відображення помічника в бічних дзеркалах воно повинно одразу ж буде з'являтися в центральному дзеркалі, і, відповідно, навпаки. При необхідності підкоригуйте дзеркала, домагаючись максимального огляду.

Категория Интересно почитать
Дата размещения07.02.2018
Количество просмотров95
Статью добавил пользователь admin
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города

Новости DoskaUA
  • 25.10.2018
    Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
  • 04.10.2017
    Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
  • 16.06.2017
    Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку