Рідка плівка - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Рідка плівка


Рідка плівка
Описание:

Про те, що ремонт квартири прирівнюється до пожежі, знає багато хто не з чуток.
Відремонтувати кімнату не проблема, проблема зробити все так, щоб не пошкодити скляні і пластмасові поверхні. Дуже часто при фарбуванні, штукатурці є небезпека пошкодити дороге пластикове вікно. Саме такі непорозуміння приносять негативні емоції, які засмучують, але сьогодні з'явилася унікальна можливість їх уникнути.

Голландські технологи винайшли новий полімер, який допомагає зробити міцне покриття, яке не боїться ні вологи, ні ремонтного бруду, ні іскор будівельних інструментів. Ми говоримо про рідку плівку, яка вже широко використовується на великих будівельних об'єктах. Рідка плівка - це спеціальна емульсія, яка дуже легко наноситься на непористі предмети. Коли плівка висихає, вона перетворюється в міцний полімер, прекрасно захищає поверхню.

Нанесення рідкої плівки.

Рідка плівка продається в пластикових двадцятилітрових відрах. Наносити її можна за допомогою звичайного будівельного валика, який необхідно дуже ретельно змочити в складі. Наноситься рідина на вікно без всяких труднощів. Порада професіонала: перед нанесенням на вікно, випробуйте валик на горизонтальній поверхні. Так ви дізнаєтеся, яка кількість рідини необхідна для роботи. Як будівельник поділюся секретом. Затіваючи ремонт на кухні, покрив полімером підлогу. Після побілки дружині не потрібно було відмивати підлогу. Рідка плівка чудово віддерлась від підлоги, а вдячності дружини не було меж. 

Насправді цей матеріал незамінний в будинку. Ним можна законсервувати вікна на дачі. Обробити вікна і поверхні дверей при їх транспортуванні. Полімер дуже щільно лягає до поверхні і при висиханні утворює досить міцне покриття, яке не боїться ні морозу, ні спеки, ні вологи, ні вогню. Обробляти ним можна не тільки скло. Як показала практика, рідкою плівкою можна покривати кахель, алюмінієву поверхню, гладке залізо, будь-який матеріал який має непористу структуру. При необхідності рідка плівка легко видаляється з поверхні, залишаючи після себе блиск і чистоту. Поки ще новий матеріал не отримав масового розповсюдження, але ті, хто його вже випробував у дії, відзначають його винятковість і корисність.

Категория Интересно почитать
Дата размещения07.02.2018
Количество просмотров96
Статью добавил пользователь admin
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города

Новости DoskaUA
  • 25.10.2018
    Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
  • 04.10.2017
    Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
  • 16.06.2017
    Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку