Правила експлуатації причепів - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Правила експлуатації причепів


Правила експлуатації причепів
Описание:

Мабуть, нікого не треба переконувати, що причіп для легкового автомобіля - зручна, а для деяких водіїв просто незамінна річ, значно розширює можливості самого автомобіля. Правда, щоб уникнути можливих неприємностей, потрібно знати, як правильно ним користуватися. В першу чергу хочеться нагадати, про необхідність регулярного контролю за технічним станом причепа, адже від його справності багато в чому залежить безпека руху. Слідкуйте за станом коліс, підтримуйте нормальний тиск у шинах причепа. Перевіряйте належність зчіпного пристрою та світлової сигналізації. До речі, що стосується тиску, то при транспортуванні пустого причепа рекомендується знижувати тиск в шинах до 1 - 1,2 атм. щоб причіп йшов «м'якше». Перед тим, як завантажити причіп підкачайте шини, довівши тиск до норми. Не зловживайте швидкістю при їзді з причепом, тим більше, якщо причіп має колеса невеликого діаметру. Їзда легковим автомобілям з причепом дозволена зі швидкістю не більше 80 км/г.

Правильно розміщуйте вантаж у причепі. Потрібно домогтися такої рівноваги, щоб дишло спиралося на зчіпний пристрій із зусиллям 30 - 90 кг. Також вантаж має бути рівномірно розподілений щодо поздовжньої осі причепа.

Під час руху стежте за причепом, поглядаючи в дзеркало заднього виду. Слідкуйте, чи не спустило колесо, чи добре закріплений вантаж.
Виконуючи різні маневри, наприклад обгони, враховуйте, що автомобіль з причепом стає менш динамічним, він повільніше розганяється, також збільшується гальмівний шлях (тим більше, що не всі причепи забезпечені власною гальмівною системою). З цієї причини, виконуючи обгін, завжди треба мати необхідний запас швидкості і часу для виконання цього маневру. Пам'ятайте, про те, що збільшилися габарити транспортного засобу, і про те, що під час поворотів причіп буде проходити по меншому радіусу, ніж автомобіль. Цей «коридор повороту» потрібно враховувати.

Якщо причіп ширший за сам автомобіль, і цим погіршує огляд ззаду для водія, то на автомобілі-тягачі потрібно встановити дзеркала заднього виду з видовженими кронштейнами.

Завжди возіть в причепі два противідкотних клина, що б можна було їх підкласти під колеса під час зупинок на ухилі.
Починати рух треба плавно, без ривків, інакше можна пошкодити зчіпний пристрій або трансмісію автомобіля.

Потрібно знати, що автомобіль з причепом за певних обставин схильний до «складання», тобто «набігання» на автомобіль причепа. Ця неприємність може виникнути під час гальмування, особливо якщо пригальмовувати на поворотах. Щоб цього не сталося, не гальмуйте під час проходження повороту, зменшуйте швидкість заздалегідь, перед поворотом. Для вирівнювання «складання» потрібно припинити гальмувати і збільшити швидкість, щоб автопоїзд «витягнувся».

Категория Интересно почитать
Дата размещения07.02.2018
Количество просмотров141
Статью добавил пользователь admin
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города

Новости DoskaUA
  • 25.10.2018
    Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
  • 04.10.2017
    Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
  • 16.06.2017
    Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку