Освітлення передпокою - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Освітлення передпокою


Освітлення передпокою
Описание:

Передпокій формує у гостей перше враження від незнайомої квартири і її господарів. Обстановка цього доволі важливого приміщення повинна бути зручною, сприяти швидкому переходу до відпочинку і спокою. Як правило, в передпокої відсутнє природне освітлення, тому атмосфера цієї частини квартири створюється виключно за допомогою штучного світла.

При цьому в передпокої повинен бути такий же рівень освітленості, як і в примикаючих приміщеннях. Різкий перехід з темного приміщення в яскраво освітлене і навпаки викликає відчуття дискомфорту. До того ж, недолік світла не дозволяє в повній мірі оцінити всі переваги інтер'єру.

Вибір освітлення для передпокою залежить від його розмірів і стильового рішення, в якому оформлений інтер'єр. Для освітлення передпокою в типовій хрущовці достатньо буде невеликого стельового світильника. Для передпокою середніх розмірів його необхідно доповнити настінними світильниками біля дзеркала. Для обширного передпокою площею п'ятнадцять метрів квадратних і більше буде потрібно велика кількість світильників, включаючи торшери і невеликі настільні лампи.

Замість нудного стельового світильника за карнизом по периметру передпокою можна розмістити люмінесцентні лампи. Таке неординарне рішення допоможе створити ілюзію світла, що виходить від всієї поверхні стелі і візуально полегшить обмежений стінами простір. Подібного ефекту можна добитися і за допомогою напівпрозорої натяжної стелі, за якою розташовані джерела світла. Саме свіже віяння моди - споти, невеликі світильники самих різних форм і видів, обладнані галогенними лампами.

Шафи і дзеркала потребують додаткового освітлення. Щоб добре можна було розгледіти себе в дзеркалі, простір біля нього необхідно яскраво освітити. Як правило, для цієї мети використовують настінні світильники, причому їх можна встановлювати і безпосередньо на дзеркальній поверхні. В результаті виходять досить незвичайні світлові ефекти. Для підсвічування шаф і полиць найчастіше використовують вбудовані галогенні світильники.

Категория Интересно почитать
Дата размещения07.02.2018
Количество просмотров73
Статью добавил пользователь admin
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города

Новости DoskaUA
  • 25.10.2018
    Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
  • 04.10.2017
    Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
  • 16.06.2017
    Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку