Набір вимірювальних інструментів - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Набір вимірювальних інструментів


Набір вимірювальних інструментів
Описание:

Кожен майстер повинен мати набір інструментів, за допомогою яких виконуються різні виміри при ремонті і т.п.

Для вимірювань, які не вимагають особливої точності застосовують складаний метр. При вимірюванні метром необхідно стежити за тим, щоб він був відкритий на потрібну довжину, і витягнутий в пряму лінію.

складаний метрБільш досконалою в порівнянні зі складним метром є рулетка - гнучка сталева стрічка, яка змотується у футляр. Перевага рулетки в тому, що на кінці її вимірювальної стрічки є спеціальний поріжок, або магніт, який можна закріпити за край вимірюваного предмету, що дозволяє виміряти предмет розміром більше 2м одній людині.

Точні вимірювання товщини деталей, або діаметра отворів від 0,1 мм до декількох  вимірювання штангенциркулемдециметрів проводять за допомогою штангенциркуля. Для того, щоб виміряти дрібні деталі штангенциркуль забезпечений так званим ноніусом. Шкала ноніуса коротша від основної міліметрової шкали на одну десяту. Цілі міліметри вимірюють за основною шкалою. Нульова відмітка на шкалі ноніуса вказує на відміряні міліметри на основній шкалі, а розподіл ноніуса, що збігається з одним із ділень основної шкали буде вказувати кількість десятих міліметра.

мікрометрДля вимірювання величин в соті частки міліметра служить вимірювальний інструмент під назвою мікрометр. З його допомогою можна вимірювати товщину сталевого листа, діаметр дроту, товщину стінок трубки і т.п. На ноніус мікрометра нанесені соті частки міліметра. Вимірювана деталь поміщається між двома циліндрами мікрометра, один з яких нерухомий, а другий обертається до того моменту, поки не досягне поверхні деталі. На основній шкалі буде вказана величина в міліметрах, а на ноніусі величина, яка збіглася з основною шкалою вкаже соті частки міліметра.

Ще один корисний інструмент - циркуль з регульованим гвинтом, який застосовують як для вимірювання деталей, так і для їх розмітки. У випадку, якщо потрібно розділити відрізок на рівні частини, він буде незамінним.

кронциркуль, нутромірДля того, щоб виміряти зовнішній розмір деталі потрібен кронциркуль, а для вимірювання внутрішніх розмірів деталі - нутромір. Кронциркуль і нутромір застосовують також для перевірки розмірів, які наносяться на деталь.

Якщо необхідно розмітити прямий кут в 90 ° застосовують металевий або дерев'яний кутник. Косинець складається з підстави, до якої під прямим кутом прикріплена лінійка з розміткою.

Для вимірювань і розмітки будь-яких кутів застосовують регульований контрольний кутомір. Кутомір застосовують також для уточнення розмірів кутів деталі.

Регульований рейсмас призначений для вимірювання та розмітки відрізків. Приклавши рейсмас до зовнішнього ребра деталі, можна позначити необхідний розмір або провести лінію, паралельну ребру деталі.

Також у наборі вимірювальних інструментів необхідно мати сталеву лінійку (грані якої не зношуються, на відміну від дерев'яної), шило, кернер.

Категория Интересно почитать
Дата размещения07.02.2018
Количество просмотров95
Статью добавил пользователь admin
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города

Новости DoskaUA
  • 25.10.2018
    Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
  • 04.10.2017
    Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
  • 16.06.2017
    Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку