Мотокоса - незамінний помічник садівника - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Мотокоса - незамінний помічник садівника


Мотокоса - незамінний помічник садівника
Описание:

Навесні трава ще тільки показується, але пройде небагато часу, і вона покриє всю присадибну ділянку. На жаль, трава росте не тільки там, де потрібно. Швидко справитися з рослинністю в саду допоможуть мотокоси.

Головна функція мотокоси - косіння трави. Не варто розмежовувати мотокоси і тримери. Обидві назви відносяться до одного інструменту. Однак триммерами прийнято називати малопотужні моделі з гнутою штангою. Вони підходять для короткочасної роботи на малих площах. Мотокоси універсальні у своєму застосуванні. Такий інструмент підійде і для косіння більш жорсткої трави, чагарників і навіть маленьких дерев. Подібних результатів можна досягти, змінивши ріжучу деталь даної техніки.

Характеристики.

Косарки можуть бути бензиновими і електричними, побутовими, напівпрофесійними і професійними.

Велика частина покупців віддає перевагу бензиновим косам. Подібний вибір пояснюється рядом причин. По-перше, потужність і продуктивність у таких пристроїв вища, чим в електричних (в мотокоси встановлюється дво- або чотиритактний двигун). По-друге, зручність під час роботи. Автономність мотокіс відіграє важливу роль в експлуатації. Така техніка не залежить від електрики, не вимагає підведення кабелів та інших додаткових заходів. Так, наприклад, використовуючи електричні пристрої, людині на присадибній ділянці доводиться чекати, поки трава висохне від роси або крапель дощу (всім відомо, що буде, якщо з'єднати воду і електрику). Робота бензокоси більш безпечна в цьому сенсі.

Догляд.

Трапляється так, що власник мотокоси, бажаючи заощадити, купує дешевий бензин для свого агрегату. Для даного пристрою підходить лише бензин 92-ї марки. Якщо у вашої коси двотактний двигун, то не забудьте додати в бензин двотактне масло.
Вже після покупки варто мати на увазі, що мотокоси вимагають до себе особливої уваги і догляду. Після кожного використання інструмент необхідно очищати від сміття, трави і забруднень. Регулярно треба перевіряти косу на наявність пошкоджень, подряпин, тріщин на деталях. Слід також контролювати стан всіх кріплень і роботи двигуна.

Ціна.

Ціни на якісні мотокоси коливаються від 1800 до 2400 гривень.

Категория Интересно почитать
Дата размещения07.02.2018
Количество просмотров126
Статью добавил пользователь admin
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города

Новости DoskaUA
  • 25.10.2018
    Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
  • 04.10.2017
    Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
  • 16.06.2017
    Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку