Мансардні вікна - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Мансардні вікна


Мансардні вікна
Описание:

Таке місце проживання, як мансарда, використовується вже дуже давно. Якщо раніше воно служило житлом для людей нижчого стану, то тепер це приміщення є візитною карткою багатого заміського будинку, комфортність проживання в якому, серед іншого, залежить ще й від конструкції мансардного вікна.
Тому як мансардне вікно є повноцінним елементом покрівельної конструкції, то й функціональне навантаження у нього ідентичне, а значить, до нього пред'являються ті ж вимоги, що і до покрівлі. Але одночасно мансардне вікно зобов'язане забезпечувати достатню інсоляцію приміщення, вентиляцію і теплозахист.

Різні види мансардних вікон дозволяють виконати будь-яке завдання, в тому числі і забезпечити захист від злому. Склопакети з системою триплекс (коли між двох стекол проклеєна міцна плівка, яка не дає розлетітися осколкам скла при ударі) абсолютно безпечні в застосуванні і міцні в експлуатації.

За типом конструкції мансардні вікна схожі на звичайні - в них використовується та ж нерухома коробка і рухлива частина - рама. Через своє специфічне призначення в таких вікнах застосовується тільки однокамерний пакет з посиленим, ударостійким склом.

Для захисту коробки і рами необхідно застосовувати спеціальні накладки з металу, а щоб вода не затікала між коробкою і крівлею, в цих місцях повинна бути влаштована надійна ізоляція.

Механізм відкривання мансардного вікна повинен забезпечувати швидкий і зручний доступ для його відкриття. Найпоширенішим варіантом вважається закріплення по центральній осі. У цьому випадку вікно відкривається шляхом його повороту відносно цієї осі. Ручка може розташовуватися як зверху, так і знизу. Існують комбіновані системи, де вікно відкривається знизу вгору і в бік. Оснащені системою вентиляції, вони забезпечують надходження свіжого повітря в будь-яку погоду.

Мансардні вікна є важливими конструкційними елементами в забезпеченні комфорту і затишку в житловому горищному приміщенні.

Категория Интересно почитать
Дата размещения07.02.2018
Количество просмотров94
Статью добавил пользователь admin
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города

Новости DoskaUA
  • 25.10.2018
    Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
  • 04.10.2017
    Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
  • 16.06.2017
    Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку