Криза – це природньо. - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Криза – це природньо.


Криза – це природньо.
Описание:

Криза –це природньо. Таке буває всюди, завжди і з усіма. Масштаби різні, але неминучість їх настання деталізується і персоніфікується, перш за все, частотою трапляння і подібністю мізансцен до попередніх таких саме драматичних випадків. Погляньте на себе, погляньте на своїх знайомих –життя без проблем це вигадка. Якщо ви самі не створите собі космічні за масштабами негаразди то про це потурбуються ваші оточуючі. Будь–яка держава складається з людей, а отже тут логіка подій тотожня –де люди там і криза. А отже в путь, читаче, подивимось, чим же зараз нагородила доля людей, що не змогли позбутися себе в Україні, хоч би й навіть вони спромоглися знешкодити Україну у собі.
Гротескний Янукович дибільно посміхаючись поїхав у Ростов–Дон з концертами для якихось пацієнтів і юрби журналістів, які за гроші роблять вигляд ніби їм цікаві нові аспекти творчості заляпаного людською кров’ю і обісраного з переляку карапуза–переростка. Щось нове? Хіба? Нічого не нагадує? Якщо забрати кров з сюжету –це ж історія Льоні–Космоса, який (щоправда заздалегідь, до того, як за ним «прийшли») помчав у гостинний Ізраіль, звідки як з Дону, «видачі нєт». Так само, з молодою новою супутницею, він з берегів Мертвого моря, як той Проффесор з «лівого бєрєга Дона» продовжував за посередництва журналістів «окормляти» своїх відданих небайдужих –«любімих бабушєк». Підемо далі.
Забрали Крим? Природа не допускає порожнечі. 20 останніх років, з часів, коли по Севастополю прошвендяв позабутий багатьма марш тоді ще модної УНСО, а першого і останнього «президента Криму» на прізвище Мєшков викинули з кабінету ОМОНівці українська влада за бездіяльного посібництва решти краян сором’язливо робила все, аби зробити свою присутність на курорті і навколо якнайможна більш непримітною, дозволяючи собі лише втіхи з корабликами (це ж завжди модно) і ще там трохи різного, але весь час виправдовуючись за завданий кримчанам клопіт. З тих пір, коли Яник просрав вибори 2004 він, як тепер все більше можна переконатися, пообіцяв Путіну за підтримку і порятунок закласти душу, а Крим –так то взагалі йшло у якості обгортки. Ви ж не забули –це саме Янукович втілив мрію більшості 18–тирічних хлопчаків і фактично відмовився саме з 2014 року від призову до армії. Навіть якби не було Майдану –він здав би Крим цього літа «зельоним чєловєчкам» чи «байкерам Хірурга–Залдостанова» за тим самим сценарієм: формальний привід, «народний гнєв», «добровольці», «миротворчий контінгєнет». Путіну потрібні нові досягнення. Олімпіада вже пройшла, а питання все виникають і виникають. Чемпіонатом світу з футболу чи ліквідацією Доку Умарова тут не відбрешешся. Крим! І до серпня (приблизно, бо тоді підсумки сезону почнуть впадати колом в очі) можна вчити літати стерхів.
Що там ще? На сході захопили все–все–все? Люди, ви бачили в житті живих «тітушок»? Чи хоч в інтернеті повноцінний нефільтрований ролік з ними? Уявіть собі, що цим пасажирам (вони не люди, хіба що «рептілоїди») робити після перемоги Майдану, коли їх можуть почати відловлювати навіть аматори, як на сафарі, не кажучи вже про ментів–активістів, які бажатимуть вислужитись перед новою владою? Тікати в Крим не варіант –вони чужі й там, до того ж потрібні гроші щоб жити на щось. Єдина зрозуміла програма –розповісти недолугим російським імперцям що всі на Сході тільки й мріють аби вступити в Росію, вициганити в  багатих російських буратін грошенят під це діло, зібрати у колони всіх розумово відсталих і піти штурмувати «Зімній дворєц» у Луганську.
Акція 100–пудова. Якщо вигорить –Путін в пупок поцілує, а не спрацює –або втечеш на Селігер читати лекції і вести корпоративи, або (в гіршім випадку) залишишся тут, але вже не «тітушкой», а «опозиціонером» і «борцем за ідею». І журналісти пильно стежитимуть за твоєю героїчною долею, і дівки на раз даватимуть.
Нарешті про вибори. Маючи головою ВР і в.о.президента Турчинова, прем’єром –Яценюка, очільником МВС –Авакова, маючи ТАКУ біографію і ще багато чого різного не виграти 25.05.2014, за умови, коли все йтиме як прописано у прийнятих законах, не стати новим президентом після пережитого –це треба бути фатальним лузером. ВОНА їздить по гарнізонах і військових академіях, посміхається, не посміхається, щось говорить. Але насправді –вона все ще тримає паузу. Мабуть щось знає. Щось підступно готує. Щось замислює.
Порошенко домовився з Кличком. Порошенко роздає інтерв’ю. Про Порошенко розповідають в новинах. Але він якійсь незвичайно сумний. Напевно про щось здогадується.
А от кандидату Царьову дали по рилу. Десь не в Києві.
А кандидату Симоненко не дали «прочитати репчик» про позитивних сепаратистів. Це вже в Києві, на Печерську, у будинку під скляним куполом.
Отже, фінал. Путіна розвели як лоха, хоча він небезпечний і злий. Він сам опинився в ситуації, коли що не зробиш –все погано, а тому заковтнув кримську наживку, прагнучи відтягти свою агонію. Це до осені. Далі тільки вниз. Час працює проти Росії.
Росія в нинішнім форматі вже не потрібна. Вона завелика, малонаселена, ресурсно–багата, але головне –вона неадекватна, недоговороспроможна, агресивна і небезпечно озброєна. Тому роль України була зобразити жертву, щоб світовий обиватель здригнувся від макабрічного видовища, коли з’їхавший з рейок двічи (здається) названий «людиною року» журналом «Тайм» головний стерх Росії, під оплески своїх поплічників, вторгається з ордою канібалів в країну, гарантом безпеки якої за договором про добровільну відмову від ядерної зброї ця ж Росія і виступала.
При всьому цьому українці всі в білому –вони обрали свободу, а тут таке…
Далі буде краще. Скотитися до традиційного нашого безглуздя Україні більше не дозволять: тому Юля відмовчується, а Порошенко сумний. Україна вже трансформується у плацдарм для майбутнього знищення Росії. Решта – питання часу.
Ще одне. Не варто радіти, панове буржуазні націоналісти та інші махрові русофоби. У новому світі вам теж нема місця – ви занадто неполіткоректні, а це не в тренді. Виходи два: або героїчно загинути у майбутніх боях (які ще будуть, бо так треба), або шаровари, вишиванка і роль ляльки–«спанч–Боба» на ярмарках.
І ще раз про Крим. Це, в широкому розумінні, наразі єдиний шанс зламати перебіг наявної української карми. 20 років тому сербські танки стояли в 300 км від Загребу і 30% Хорватії займала так звана Сербська Країна. Хорвати готувалися 2 роки, а потім за 3 дні провели наступ і етнічну чистку. Тепер Хорватія – респектабельна європейська країна, Югославії нема, а серби – лузери.
Час працює на Україну.

Андрей Соболев.
Доска частных бесплатных объявлений Украины.

Категория Интересно почитать
Дата размещения23.06.2017
Количество просмотров194
Статью добавил пользователь admin
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города

Новости DoskaUA
  • 25.10.2018
    Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
  • 04.10.2017
    Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
  • 16.06.2017
    Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку