Клас та характеристики ламінату - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Клас та характеристики ламінату


Клас та характеристики ламінату
Описание:

Щоб ламінат прослужив довго і якісно, завжди звертайте увагу на його клас і технічні характеристики. Враховуйте вказівки виробника про приміщення, для якого повинен використовуватися даний вид ламінату, і його термін експлуатації.

Кожен ламінат проходить тестування на: стирання, стійкість до ударів, стійкість до ультрафіолетових променів, наявність формальдегідів і тому подібне. За результатами всіх вісімнадцяти тестів призначають загальний клас покриття. Зносостійкість - важлива характеристика ламінату. Розраховується через Табер-тест і виражається в кількості оборотів шліфувального круга до перших ознак протирання. Залежно від стійкості до стирання ламінат поділяють на класи для житлових і громадських приміщень.

Ламінат для житлових приміщень.
Клас 21 - низька ступінь навантаження, наприклад, спальня або кабінет. Термін служби складає два роки.
Клас 22 - середня ступінь навантаження, наприклад, дитяча або вітальня. Термін дії до чотирьох років.
Клас 23 - висока ступінь навантаження, наприклад, передпокій або кухня. Термін експлуатації до шести років.

Ламінат, призначений для громадських приміщень.
Клас 31 - низька ступінь навантаження, наприклад, кімната для переговорів або конференц-зал. Термін експлуатації в середньому три роки, в житловому приміщенні - десять років.
Клас 32 - середня ступінь навантаження, наприклад, офіс або приймальня. Термін дії до п'яти років, для житлового приміщення - дванадцять років.
Клас 33 - висока ступінь навантаження, наприклад, ресторан або магазин. Зазвичай термін служби складає шість років, в житловому приміщенні - до двадцяти років.

Іноді виробники вказують не існуючий клас 34 для елітного виду ламінату, так як він за своїми характеристиками перевершує ламінат 33 класу.

Для підвищення вологостійкості ламінату кромки обробляють гідроізоляційним засобом. Це особливо необхідно для укладання підлогового покриття без клею. Іноді ламінат виробляють з глибоким просоченням всієї основи вологовідштовхувальними речовинами.

Ламінат вкладають на підлогу з підігрівом тільки в тому випадку, коли є значок «відповідає вимогам установки систем опалення підлоги». Позначка Е1 біля назви матеріалу позначає, що покриття пройшло перевірку на рівень формальдегідів.

Категория Интересно почитать
Дата размещения07.02.2018
Количество просмотров82
Статью добавил пользователь admin
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города

Новости DoskaUA
  • 25.10.2018
    Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
  • 04.10.2017
    Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
  • 16.06.2017
    Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку