Газон своїми руками - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Газон своїми руками


Газон своїми руками
Описание:

Перед початком облаштування газону потрібно правильно підготувати ділянку. Спершу необхідно прибрати з території, відведеної під газон, все сміття. У цьому випадку закопувати нічого не потрібно, оскільки ви не зможете пройтися по траві босоніж.

Прополка
Викорчувати слід ті дерева і чагарники, максимально видаляючи коріння, які не приносять жодної користі чи є зайвими для ландшафтної ідеї. Це відноситься і до бур'янів, оскільки вони будуть псувати газон, тому обов'язково слід провести якісну прополку. Землю під газон бажано обробити засобами від бур'янів, якщо ви хочете додатково насипати землю. Завдяки обробці бур'яни зникнуть вже за 4-5 тижнів. Далі можна приступати до обробки грунту і сіяння трави.

Безумовно, оформлення газону на цьому не закінчується, адже бур'яни знову з часом проростуть. Їх насіння можуть залишитися в грунті або занести вітром. Тому потрібно практикувати періодичні прополки. Регулярне скошування є одним із способів позбавлення від бур'янів. За словами фахівців, англійські газони можуть містити до 20% бур'яну, що вважається нормою. Однак вони зовсім непомітні завдяки акуратному зовнішньому вигляду газонів.

Дренаж
Ще однією важливою умовою для закладки газону є дренаж. Зовнішній вигляд трав'яного покриву можуть зіпсувати талі і дощові води, які застоюються на ньому. Для підготовки дренажу необхідно акуратно насипати шар з битої цегли або гравію завтовшки 10-15 сантиметрів. Далі на нього нашаровується крупнозернистий пісок, шар якого може досягати 10 сантиметрів. Потім шар піску попередньо утрамбовується і насипається наступний шар дренажу. Грунт укладається наверх. Його шар повинен досягати 10-15 сантиметрів. Висота шару повинна становити приблизно 30 сантиметрів, якщо це буде партерний газон. В даному випадку йдеться про покрив, який буде використовуватися професійно. Звичайно, немає ніякої необхідності в такому масивному дренажі на дачній ділянці. Однак, якщо ви будете оформляти ділянку під газон біля будинку, спробуйте влаштувати його на такому місці, яке має мінімальний натуральний ухил для відтоку непотрібної води. Для газону також не підходить ідеально рівна поверхня.

Підготовка грунту
Важкі глинисті грунти при вскопуванні змішують з піском, щоб зробити їх більш легкими. Піску потрібно 10-15 кг на квадратний метр. Легкі грунти, які мають велику кількість піску, удобрюються торфом з розрахунком 4-5 кг на квадратний метр. Перед перекопуванням грунту вносяться мінеральні добрива (20-30 г на квадратний метр).

Перед тим, як почати готувати ділянку під газон, його слід витримати під паром. По закінченню 1-2 місяців сходять бур'яни, які видаляють. Коли ви перекопуєте грунт, стежте, щоб грунт був пухкий та прибрані всі камені і залишки кореневищ. За допомогою катка утрамбуйте його. При бажанні ви можете самостійно утрамбувати невелику ділянку, притупуючи дрібними кроками.

Посадка і полив
При оформленні газону фахівці радять садити насіння не в чистому вигляді, а змішувати з просіяної землею або піском у відношенні один до одного. Посів йде в два етапи, засіваючи як умога щільніше. Спочатку потрібно садити, наприклад, по ширині ділянки, а потім - по довжині. Далі насіння ще раз присипається землею, а територія ущільнюється, щоб грунт не був пухким.

Бажано полив посіяного газону здійснювати ввечері. Зволожувати землю потрібно добре, однак на ній не повинно бути калюж. Якщо вода не вбралася, її потрібно прибрати. газон рулонный Рулонні газони - ідеальне рішення для власників земельних ділянок, які не бажають витрачати багато часу і сил на висівки газону.

 

Категория Интересно почитать
Дата размещения07.02.2018
Количество просмотров228
Статью добавил пользователь admin
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города

Новости DoskaUA
  • 25.10.2018
    Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
  • 04.10.2017
    Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
  • 16.06.2017
    Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку