Дачний душ з підігрівом - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Дачний душ з підігрівом


Дачний душ з підігрівом
Описание:

Людям, які проживають все літо на дачі або в своєму приватному будинку, але не мають водогону, оптимальним варіантом стане облаштування душової кабіни прямо на дачних сотках.
Будівництво кабіни можна запланувати на садовій ділянці, бажано біля паркану. Потрібно, щоб це було місце господарського призначення, так як при зливі мильної води можуть постраждати рослини.

Для початку, потрібно побудувати каркас для душової кабіни. Виготовити його можна, наприклад, з дерев'яного бруса.
Побудований каркас обов'язково повинен бути з дахом для того, щоб можна було встановити туди резервуар для води.

Існує багато варіантів обшивки каркасу душової кабіни з будь-яких матеріалів. Можна обшити кабіну деревом, пластиковими панелями, обтягнути кольоровою непрозорою плівкою.

Існують водяні резервуари для душу з підігрівом або ж без нього.
Можна зробити душову кабіну з баком для душу і без підігріву. Такий душ завжди необхідний в жаркий літній час. Наприклад, на вашій ділянці працює бригада будівельників, чи вам треба прийняти душ спекотним літом. Для постійного або ж тимчасового влаштування душової кабіни в нагоді стане велика бочка (пластмасова або металева). У неї в будь-якому зручному місці врізається перехідник і вентиль для води. У бочці без підігріву від електромережі можна використовувати енергію сонця. Для цього потрібно пофарбувати її в темний (бажано чорний) колір, тоді вода буде швидко нагріватися від сонячних променів. Швидкий і доступний пристрій для миття.

Ті баки, що з підігрівом від електромережі, нагріваються за допомогою електричних ТЕНів.
Але за такими нагрівальними елементами потрібно стежити, як тільки вони нагріють воду до необхідної температури, їх потрібно обов'язково вимкнути. Нагрівання бака води зазвичай триває 3-4 години. Є такі баки, в яких нагрівальні елементи знаходяться в самому баку з водою, усередині.

На сьогоднішній день можна вибирати між баками з саморобними нагрівальними елементами, які ви можете під'єднати своїми руками, і покупними баками з ТЕНами. Але, якщо у вас замало досвіду в електриці, то не треба ризикувати, а потрібно купити готовий водонагрівальний елемент.

Покупні баки для душу з підігрівом бувають з різним обсягом води: від 30 до 200 літрів і виробляються з різної сировини.
Незважаючи на те, що цей бак буде нагріватися, його виробляють з металу або з пластику. Всі ці агрегати працюють за принципом нагрівального водяного бойлера. Чим менше їх об'єм, тим швидше нагріється вода, і навпаки.

Безліч фірм-виробників пропонують до продажу плоскі баки для душу, які мають квадратну форму, відповідну формі даху в душовій кабіні. Вони встановлюються в готовий дах душовох кабіни або інші конструкції, які легко підійдуть під цей розмір.

Такий бак має електричний пристрій для підігріву води, і температуру його нагрівання можна контролювати. Максимальний нагрів води в баку до 85 градусів.

Вода для заповнення бака може подаватися за допомогою насоса з свердловини (колодязя) або з системи холодного водопостачання.
Продаються баки із вмонтованим нагрівальним елементом і пультом управління. Пульт ДУ включає датчик - реле температури (управління, яким допомагає настроїти потрібну температуру води); аварійний термовимикачем, який при необхідності вимкне нагрівач в аварійному режимі (наприклад, при відсутності води в баці); індикатор наявності необхідної в мережі напруги; лампочка - індикатор нагріву; шнур електроживлення із заземленням.

Пластикові баки мають перевагу перед баками з металу. Вона полягає в тому, що вода в закритому пластиковому резервуарі не буде піддаватися цвітінню, не заіржавіють стики, шви металу і, отже, не зіпсують якість води. А так як душ - засіб гігієни, то вода там має бути чиста.
Для користування дачним душем треба ще на садовій ділянці влаштувати зливну систему.

Користування літнім душем з підігрівом сильно прив'язане до правил експлуатації, які встановлює завод-виробник в своїх паспортах на вироби.

У процесі купівлі слід уважно оглянути модель душа з підігрівом, яку ви збираєтеся купити. Перед першим включенням виробу в електромережу слід вивчити інструкцію, тому що в іншому випадку можна допустити помилки, які згодом можуть призвести до поломок нагрівального виробу.

Категорично забороняється включати літній душ в мережу без води, так як це призведе до перегріву і вибуху нагрівального елементу. Його доведеться міняти, так як ремонту він не підлягає. При виникненні поломок, в тому числі поломки нагрівального елементу, рекомендується звертатися в сервісні центри або до фахівців, так як в результаті власного ремонту не завжди виходить дотримуватися технологію ремонту.

Категория Интересно почитать
Дата размещения07.02.2018
Количество просмотров147
Статью добавил пользователь admin
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города

Новости DoskaUA
  • 25.10.2018
    Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
  • 04.10.2017
    Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
  • 16.06.2017
    Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку