ЧЕСНО - це громадський рух, який допоможе вам прийняти вірне рішення - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

ЧЕСНО - це громадський рух, який допоможе вам прийняти вірне рішення


ЧЕСНО - це громадський рух, який допоможе вам прийняти вірне рішення
Описание:

Часом вкрай важко розібратися перед виборами маючи перед собою величезну кількість різних кандидатів на певну посаду держави. Абсолютно всі люди розуміють те, що дані вибори є дуже відповідальним і, звичайно ж, ми дуже боїмся помилитися.

Безумовно, від цього всього нам не легше ми хвилюємося, а все, тому що ми повинні знати, хто прийде до керівної посади нашої держави. Адже від того хто прийде на посаду нашої держави безпосередньо залежатиме діяльність всіх сфер нашого життя. Також від даної людини буде залежати економічний і соціальний стан держави.

Тому можна зробити вибір цілеспрямованим і для того щоб за наслідки не довелося довго каятися. Для того щоб абсолютно всі люди в країні змогли довіритися необхідної і перевіреної інформації, а також правильно вибрати керівника ми створили свій рух.

ЧЕСНО - це український громадський рух, який створювався для того щоб абсолютно всі люди змогли зробити правильний вибір. В нашій команді ви зможете зустріти тільки активістів і волонтерів, але ні в якому разі не олігархів і політичних діячів, з ними ми не працюємо. Нашою головною метою є довести до величезної кількості людей чесні факти про діяльність і життя всіх кандидатів, які рекомендують себе на посаду глави держави.

Спеціально для людей ми створили веб-ресурс chesno.org, який хоче донести до всю необхідну і правдиву інформацію. Перш ніж прийняти рішення на користь певного кандидата і поставити галочку на виборчому бюлетені неодмінно ми рекомендуємо вам відвідати наш офіційний сайт і прочитати все про діяльність політика в їхньому житті.

Також у нас ви зможете переглянути списки різних чиновників, які вже були задіяні в якихось корупційних схемах і скандалах, також правопорушення.

Сховатися від наших активістів волонтерів і журналістів не так вже й просто. По всій території України і за кордоном ми дізнаємося різні факти про які-небудь порушення законодавства будь-якого кандидата. Для того щоб якомога більше людей дізналися всі необхідні дані, які сприяють справедливому вибору.

Допомагайте один одному приймати правильні рішення на користь певного кандидата. Адже від того, як добре ми зможемо об'єднатися і не дозволимо кандидатам нас обманювати, безпосередньо залежить наше майбутнє життя і життя наших дітей.

Наш громадський рух неодмінно допоможе вам прийняти вірне рішення на користь гідних і справедливих кандидатів.

Джерело: Сhesno

Категория Интересно почитать
Дата размещения29.11.2018
Количество просмотров234
Статью добавил пользователь admin
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города

Новости DoskaUA
  • 25.10.2018
    Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
  • 04.10.2017
    Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
  • 16.06.2017
    Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку