Боротьба зі шкідниками на ділянці. - Наша бесплатная доска объявлений
doskaua доска бесплатных объявлений
Vip объявления
Категория каталога статей:

Боротьба зі шкідниками на ділянці.


Боротьба зі шкідниками на ділянці.
Описание:

Про багатий врожай, мріє будь-який садівник і городник, але щоб його отримати, необхідно не тільки доглядати за рослинами, але й боротися зі шкідниками.
Серед методів боротьби з шкідниками, можна виділити чотири основні способи це агротехнічний, механічний, хімічний і біологічний.

Важливо своєчасно ліквідувати небезпеку.
С початку і до кінця осені - піковий час активності вразливостей. Коли починається справжня боротьба з грызунами в господарстві.

https://sevenmart.com.ua/g15614904-sredstva-gryzunov-rodentitsidy  засоби від шкідників. (родентициды)

Заходи щодо захисту насаджень від шкідників доцільно починати з агротехнічних прийомів. Наприклад, деякі види шкідників переходять з бур'янів на культурні рослини, в цьому випадку допоможе вирізка хворих гілок дерев, збір і знищення муміфікованих плодів, а також перекопування із закладенням в грунт опалого листя.

Чим далі одна від одної розміщені споріднені культури, тим більше шансів, що це перешкодить поширенню спільних для них шкідників. Строки посадки рослин також грають важливу роль, наприклад, якщо капуста висаджена трохи раніше терміну, то це значно знизить ризик її поразки городніми блішками.

Механічний спосіб передбачає безпосереднє знищення, як личинок, так і дорослих особин комах шкідників. Наприклад, знищення зимових кладок, павутинних гнізд, обв'язування стовбурів молодих дерев тканиною, від нападів гризунів. Для того щоб отримати хороший врожай необхідно вчасно знищити перші весняні колонії попелиці, а так само всі кладки яєць білянки та совки.

Хімічний спосіб для захисту рослин бажано застосовувати тільки в крайньому випадку, якщо інші способи захисту не дали бажаного результату.
Існує декілька правил використання хімічних засобів захисту від шкідників.

Суворе дотримання норм витрати, кількості і термінів обробок. Ретельна обробка всієї рослини, в тому числі і нижнього боку листків.

Хімічні засоби не варто використовувати в період цвітіння, тому що це може привести до загибелі корисних комах, що запилюють рослини.
Наносити препарати треба ввечері або вранці в безвітряну погоду.

Так само необхідно враховувати індивідуальні особливості оброблюваної культури. Наприклад, обробку капусти проводити після формування качана, а застосовувати хімічні препарати на таких культурах, як цибуля, кріп, салат, редиска і зовсім заборонено.

У більшості шкідників існують свої природні вороги, серед них: комахоїдні птахи і кажани, їжаки і жаби, а так само багато інших. Вони перешкоджають як розмноженню, так і розвитку шкідників. Все, що необхідно для використання такого захисту це створити на ділянці сприятливі умови для залучення природних винищувачів комах.

Застосування біологічного способу допомагає не тільки захистити від шкідників, але й сприяє підтримці природного балансу на присадибній ділянці.

Категория Интересно почитать
Дата размещения06.02.2018
Количество просмотров126
Статью добавил пользователь admin
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории
Авторизация
все регионы » все города

Новости DoskaUA
  • 25.10.2018
    Вы можете пожертвовать небольшую сумму денег, которая поможет развитию нашего ресурса.
  • 04.10.2017
    Мы будем благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своём сайте-странице
  • 16.06.2017
    Бесплатные объявления позволяют любому желающему найти интересующий товар, начиная от недвижимости и автомобилей и заканчивая растениями и услугами в разных сферах деятельности. Наша доска
Последние публикации в каталоге статей
Подписка на рассылку